86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Zink galvanizuar Pjesë çeliku metalike vulosje
  • Zink galvanizuar Steel metal vulosje Pjesë për shitje
  • Zink galvanizuar Steel metal vulosje Pjesë për shitje
  • Zink galvanizuar Steel metal vulosje Pjesë për shitje
  • Zink galvanizuar Pjesë çeliku metalike vulosje
  • Zink galvanizuar Pjesë çeliku metalike vulosje
  • Zink galvanizuar Pjesë çeliku metalike vulosje
  • Zink galvanizuar Pjesë çeliku metalike vulosje

Zink galvanizuar Pjesë çeliku metalike vulosje

  • Gradë:
  • Port: Shenzhen

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Zink galvanizuar Pjesë çeliku metalike vulosje
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës

Ofrimit

brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh

Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj

Port

Shenzhen

shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë përgjigje e dhënë nga profesionale e eksportit ekipin e shitjes

me përvojë shumë vite në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

PRITNI JU
Hi, mik, kjo është Jesun, i specializuar në pjesët CNC dhe hardware të shërbimit doganor.

Na dërgoni mesazhin tuaj ose pyetje, ndoshta ju do të merrni diçka përtej imagjinatës tuaj.
kthim