Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur

Pse duhet të zgjidhni Jiesheng hardware?
Ne jemi të prodhimit të orientuar drejt ndërmarrjeve të entiteteve !!
1.Mainly specializuar në të gjitha llojet e jo-standarde Përbërësit Precision Hardware.
Ne jemi te specializuar në llojet e precision CNC pjesë kthyer, pjesë automatike torno, boshte çeliku inox, vida precize, vida mikro, thumba dhe arra, rondele, pjesë vulosje dhe produkteve të tjera.

2. Gamë të gjerë e aplikacioneve produkteve.
Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në elektronike, pajisje, ndriçim, lodra, mobilje banjo, pajisje mjekësore dhe industri të tjera.

3. Advanced Technology dhe Industriale Përvoja.
Kompania vazhdimisht prezanton lloje të ndryshme të teknologjisë së përparuar dhe pajisjeve në shtëpi dhe jashtë vendit, ka një ekip të lartë të projektimit teknik.

4. Puna në Hardware Industrisë Që 2001.
Ne kemi angazhuar në prodhim hardware që prej 2001, ju mund të rregulloje jo-standarde, saktësi të lartë, specifika të veçanta, pajisje hardware e zhvillimit seri tipit anti-vjedhje dhe prodhim si kërkesat tuaja.

5. Ne mund të bëjë dhurata metalike ju me porosi.
Ne mund të bëjë dhurata metalike që ju duhet, ashtu si mbajtës kompakt kryesor, hapës shishe, bilbil, mjet hardware dhe kështu me radhë. Vetëm na jepni vizatim tuaj madhësi apo ide, ne mund të shërbejë për ju.

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!