86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Nuts Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Nuts Custom

  • Mobilje me shumicë kineze Knurl M4 Vendosni Arra
  • Wholesale Chinese Furniture Knurl M4 Insert Nuts for sale
  • Wholesale Chinese Furniture Knurl M4 Insert Nuts for sale
  • Wholesale Chinese Furniture Knurl M4 Insert Nuts for sale
  • Mobilje me shumicë kineze Knurl M4 Vendosni Arra
  • Mobilje me shumicë kineze Knurl M4 Vendosni Arra
  • Mobilje me shumicë kineze Knurl M4 Vendosni Arra
  • Mobilje me shumicë kineze Knurl M4 Vendosni Arra

Mobilje me shumicë kineze Knurl M4 Vendosni Arra

  • Gradë:
  • m4 futni arra për derdhur injeksion

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

m4 insert nuts

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Paketimi i m4 insert nuts

1.Paketuar nga Paketimi i Baganta plastike
2.Carton Pesha bruto: 30KGS
Madhësia 3.Carton: 345 * 255 * 150mm
4. Ndërsa kërkesën tuaj

kthim