Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • bronzi shumicë Hand Spinner Lodra Colorful Metal Spinner luaj Toy
  • bronzi shumicë Hand Spinner Lodra Colorful Metal Spinner luaj Toy për shitje
  • bronzi shumicë Hand Spinner Lodra Colorful Metal Spinner luaj Toy për shitje
  • bronzi shumicë Hand Spinner Lodra Colorful Metal Spinner luaj Toy
  • bronzi shumicë Hand Spinner Lodra Colorful Metal Spinner luaj Toy
  • bronzi shumicë Hand Spinner Lodra Colorful Metal Spinner luaj Toy

bronzi shumicë Hand Spinner Lodra Colorful Metal Spinner luaj Toy

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit bronzi shumicë dorë Spinner Lodrat
Colorful Metal Spinner luaj Toy
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, etj
pesha Njësia 87.5g / PCS
Masat 63mm * 27mm * 9.5mm
Duke 606
kohë rradhës tjerr minutë 1-5, me shpejtësi të lartë rradhës në shkallë 360
Spinner Series spinners bronzi, Spinners Stainless Steel, Spinners alumini
, spinners plastike
trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Bashkimi,
ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
OEM OEM, ODM shërbimit janë në dispozicion
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh qese dhuratë / kuti letre ose customizing

Produkte trego

foto produkt

Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

Video Product

Paketimi Detaje

Luaj Hand Spinner:
1-5 Minute mesatare Vishet! Great Për nervoz Duart, ADD dhe ADHD Sufferers Ndihmon në lehtësimin e stresit
No Zhurma Big: lehtë për të kryer, e vogël, e thjeshtë, diskrete dhe argëtim, gjithashtu efektive për Focus dhe Deep Mendimit

përdorur këshilla
Si të përdorin atë: Mbani flutur në njërën anë dhe të përdorni dorën tjetër për të tjerr atë shpejtësi me sulme të vogla të vazhdueshme për ta mbajtur atë tjerrje një kohë të pacaktuar Me praktikë ju mund të tjerr atë duke përdorur një dorë vetëm me gishta për të filluar dhe të ndaluar tjerrje ..


Aplikacion

INFORMACION
Urdhri Trial: pranueshme
Koha Lead: 7-10 ditë pune pas pagesës është konfirmuar
Pagesa: T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

Kushtet e Tregtisë: EXW & FOB ose si për kërkesat e klientit
Shipping:
Nga deti, nga ajri, nga deti-ajri, nga Express (DHL, UPS, FEDEX, TNT, HK pas, China Post, EMS, etj)
Sipas kërkesave të klientëve dhe politikës doganore klientit.
Ne garantojmë për të dhënë shpërndarjen më ekonomike dhe për të shpëtuar.

OEM: dizajn OEM, ngjyra OEM, paketë OEM janë shumë të mirëpritur.
QC: Çdo produkt do të 100% kontrollohet para se të dërgesës
Pas-Shërbimet: Ne premtojmë të bëjmë më të mirën tonë për të zgjidhur të gjitha problemet tuaja "kthim