Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
Njoftimi Market

Çfarë është flutur me dorë?

Gisht Spinner shet spinners me cilësi të lartë ndryshe nga shumica e të tjerëve që të dukej për të depërtuar në tregun e nervozizëm. Ata e kuptojnë klientëve të tyre janë në kërkim të një flutur që do të dalë në testin e kohës, duke i lejuar ata të tjerr për kënaqësinë zemrat e tyre "pa u brengosur se pjesët e janë duke shkuar për të thyer ose copa do të bjerë jashtë.

Flutur dorës është një pajisje të lartë precision, dora-tjerrje bërë nga metalet e ndryshme duke përdorur një proces mulliri automatizuar Computer numerike Kontrollit (CNC). Shumë njerëz pretendojnë se i ndihmon ata me ADHD, ndërprerja, OCD, ankthi, PTSD, meditim dhe mërzinë. flutur dorë siguron përdoruesit me një efekt qetësues dhe fokus.

Të gjithë ne do të takohen disa kohë të veçantë në jetën tonë, si ankthi, nervor, i mërzitshëm ... gjithmonë ne nuk kemi një mënyrë shumë të mirë ose sende për të zgjidhur apo zvogëlimin e tyre.

Tani ne kemi zhvilluar një Spinner shumë interesante vegël, të cilat mund të ju ndihmojë të lehtë për të marrë atë të ose të zvogëlojë Ankthi, nervor dhe i mërzitshëm.


Next:Asnjë!
kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!