86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë metalike

Fillimi » Produkte » Pjesë metalike

  • Version më i trashë Mbajtës kryesor i organizatorit kompakt për dhurata
  • Mbajtës i çelësave kryesorë të kompakteve me version më të trashë për dhurata në shitje
  • Mbajtës i çelësave kryesorë të kompakteve me version më të trashë për dhurata në shitje
  • Mbajtës i çelësave kryesorë të kompakteve me version më të trashë për dhurata në shitje
  • Version më i trashë Mbajtës kryesor i organizatorit kompakt për dhurata
  • Version më i trashë Mbajtës kryesor i organizatorit kompakt për dhurata
  • Version më i trashë Mbajtës kryesor i organizatorit kompakt për dhurata
  • Version më i trashë Mbajtës kryesor i organizatorit kompakt për dhurata

Version më i trashë Mbajtës kryesor i organizatorit kompakt për dhurata

  • Gradë:
  • Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Përshkrimi i produktit

Emri i produktit Version më i trashë Mbajtës kryesor i organizatorit kompakt për dhurata
material  Alumini # 7075
Ngjyra Ari, argjendi, e zeza, e kuqja, vjollca, blu
Masat  93.5mm * 19mm * 3mm
Trajtimit të ngrohjes Forcim i pikës, forcim i shuarjes
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc para dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Paketim Polybag / Paketim flluskë / ose sipas kërkesës tuaj.
Pesha neto 20.1g

Trego Produktet

show produkt

     

Infomacion paketimi

FAQ

♣ P1: Ku mund të marr informacione mbi produktet dhe çmimet?
A1: Na dërgoni e-mail, ne do t'ju kontaktojmë kur të marrim postën tuaj.

♣ P2: Për sa kohë mund ta marr mostrën?
A2: Varet nga artikujt tuaj specifik, brenda 10-20 ditëve kërkohet përgjithësisht.

♣ Q3: Si të shijoni shërbimet OEM?
A3: Zakonisht, bazuar në vizatimet tuaja të dizajnit ose në mostrat origjinale, ne ju japim disa propozime teknike dhe një vlerësim për ju, pas marrëveshjes tuaj, ne prodhojmë për ju.

♣ P4: Cilat janë informacionet që ju duhen për vlerësim?
A4: Ju lutemi siguroni vizatimin e produktit në PDF

kthim