Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
Customer & Feedback

Procesi i prodhimit të CNC pjesëve machining alumini

pajisje machining

nisej makine, makine fillesë, mulliri CNC & kthyer makine, mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

trajtim të veçantë

Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim etj

machining Përpunimi

Vizatim & Mostratmyk bërëhedh DieDeburringShpimit dhe fillesëmaching CNClustrimtrajtimi sipërfaqësorKuvendinspektimit të cilësisëPaketimShipping


Next:Asnjë!
kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!