86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë e pajisjeve elektrike

Home » Pjesë ndërrimi » Zgjidhje të industrisë » Pjesë e pajisjeve elektrike

  • Vidhat e fasteners me pllaka zinku me shkëlqim
  • Steel Glossy Zink Plated Fasteners Screws for sale
  • Steel Glossy Zink Plated Fasteners Screws for sale
  • Steel Glossy Zink Plated Fasteners Screws for sale
  • Vidhat e fasteners me pllaka zinku me shkëlqim
  • Vidhat e fasteners me pllaka zinku me shkëlqim
  • Vidhat e fasteners me pllaka zinku me shkëlqim
  • Vidhat e fasteners me pllaka zinku me shkëlqim

Vidhat e fasteners me pllaka zinku me shkëlqim

  • Gradë:
  • Vidhat e fasteners me pllaka zinku me shkëlqim

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

fasteners screws

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferimi i Bankës; Western Union; Paypal; Payoneer.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Vidhat e fasteners me pllaka zinku me shkëlqim

Paketimi Detaje

Paketimi i fasteners screws

Paketimi i qeseve 1.Plastike + Kartoni

2. Paketa e personalizuar në dispozicion

kthim