Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
 • Stainless Steel Slottel horizontale Hole Nuts
 • Çelik Slottel horizontale Hole Nuts për shitje
 • Çelik Slottel horizontale Hole Nuts për shitje
 • Çelik Slottel horizontale Hole Nuts për shitje
 • Stainless Steel Slottel horizontale Hole Nuts
 • Stainless Steel Slottel horizontale Hole Nuts
 • Stainless Steel Slottel horizontale Hole Nuts
 • Stainless Steel Slottel horizontale Hole Nuts

Stainless Steel Slottel horizontale Hole Nuts

 • Gradë:
 • Paketimi:

  Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.

  8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë

  Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS

  Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm

  Si kërkesën tuaj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë përgjigje e dhënë nga profesionale e eksportit ekipin e shitjes

me përvojë shumë vite në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Produkte Trego

Stainless Steel Slottel horizontale Hole NutsPaketimi Detaje

Paketimi:

Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.

8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë

Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS

Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm

Si kërkesën tuaj

FAQ

Çfarë ka lloje të informacionit që ju duhet për të japin kuotën e tyre?

Nëse keni vizatimet ose mostrat, pls mos ngurroni të na dërgoni, dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si material, tolerancës, trajtimet sipërfaqësore dhe shuma që ju duhet, etj

♣ Si funksionon procesi i pagesës?

Kushtet e pagesës janë fleksibile për ne, në përputhje me kushtet specifike. Në përgjithësi ne këshillojmë 30% e depozitave TT, bilanci duhet të paguhet para se të dërgesës.


Çfarë është moq juaj?

Ne nuk kemi ndonjë kërkesë të veçantë në lidhje me moq.

Si mund ta di statusin e produkteve të mia?

Ne do të ju mbajë postuar për përparimin e çdo të prodhimit si blerjen e materialeve, statusi prodhimit, kohën e dorëzimit, numri ndjekja deri sa të marrë produktet.

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!