86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë e pajisjeve mjekësore

Home » Pjesë ndërrimi » Zgjidhje të industrisë » Pjesë e pajisjeve mjekësore

  • Pjesë Mjete Mjekësore Stainless Steel Inox Pjesë metalike me precize CNC
  • Pjesë Pajisjet Mjekësore nga Steelelik Stainless Parts Pjesë metalike me prerje precize CNC për shitje
  • Pjesë Pajisjet Mjekësore nga Steelelik Stainless Parts Pjesë metalike me prerje precize CNC për shitje
  • Pjesë Pajisjet Mjekësore nga Steelelik Stainless Parts Pjesë metalike me prerje precize CNC për shitje
  • Pjesë Mjete Mjekësore Stainless Steel Inox Pjesë metalike me precize CNC
  • Pjesë Mjete Mjekësore Stainless Steel Inox Pjesë metalike me precize CNC
  • Pjesë Mjete Mjekësore Stainless Steel Inox Pjesë metalike me precize CNC
  • Pjesë Mjete Mjekësore Stainless Steel Inox Pjesë metalike me precize CNC

Pjesë Mjete Mjekësore Stainless Steel Inox Pjesë metalike me precize CNC

  • Gradë:
  • pjesë përdorimi precize për pajisjet e pajisjeve mjekësore

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

pjesë precize

material

Stainless çeliku

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

* lustrim* Anodizing* Sand prish

Mostrat

mostër në dispozicion

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

T / T; Paypal; Payoneer, 30% depozitë dhe bilanc para dërgimit.

Produkte Trego

Pjesë Mjete Mjekësore Stainless Steel Inox Pjesë metalike me precize CNC


kthim