Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • çelik pikë filxhan vidë set
  • çelik pikë filxhan vendosur vidë për shitje
  • çelik pikë filxhan vendosur vidë për shitje
  • çelik pikë filxhan vidë set
  • çelik pikë filxhan vidë set
  • çelik pikë filxhan vidë set

çelik pikë filxhan vidë set

  • Gradë:
  • madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

Emri Item çelik pikë filxhan vidë set
material Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj
Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj
Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
specifikimet madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte trego

produkteve të përfundojë


Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

1.Reply: menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda disa orësh 8 sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh.

Shkalla 2 Integriteti :. Ne jemi vite 5 furnizuesi ari, ne jemi duke u përpjekur për të mirën tonë për të siguruar highestquality, kënaqësinë tuaj është shpërblimi ynë më i madh!

3 Shembull ngarkuar :. pagesë mostër është në dispozicion për ngjyra të përbashkët dhe madhësi, disa customizedcolor dhe madhësia do të paguani një sasi të vogël.

. 4 Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani dhe në të gjithë world.OEM është i mirëpritur.

FAQ
1. Kur mund të merrni citat?
Ne zakonisht japin kuotën brenda orëve 24 pasi të kemi marrë kërkesën tuaj. Nëse ju jeni shumë urgjente për të marrë çmimin, ju lutem na telefononi ose na tregoni në email tuaj në mënyrë që ne do të konsiderojmë prioritet tuaj hetim.

2. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë. Nëse keni nevojë për mostrat, ne do të ngarkuar për koston mostër .Por koston mostër mund të jetë konfirmim qëllim refundableafter kur sasia juaj e rendit është më shumë për moq.

3.How kohë mund të presin për të marrë mostrën?
Pasi ju paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, mostrat do të jetë gati për dërgimin në ditë 3-7. Mostrat do të dërgohet tek ju me anë të shprehin dhe të mbërrijë në ditët 3-5. Ju mund të përdorni llogarinë tuaj të shprehur apo na parapaguaj qoftë se ju nuk keni një llogari.

4.What është kushtet tuaja të ofrimit të?
Ne pranojmë EXW, FOB, CIF, etj Ju mund të zgjidhni një që është kostoja më e përshtatshme ose efektive për ju.

kthim