86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida me porosi

Fillimi » Produkte » Vida me porosi

  • Vidë e vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox
  • Shitet vidhos i vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox
  • Shitet vidhos i vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox
  • Shitet vidhos i vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox
  • Vidë e vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox
  • Vidë e vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox
  • Vidë e vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox
  • Vidë e vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox

Vidë e vendosur në pikën e kupës prej çeliku inox

  • Gradë:
  • Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

Emri i sendit Vidë e vendosur në pikën e kupës së çelikut
material Çelik inox: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj.
Çeliku: # 45, # 20, Q235 etj. 
Alumini: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj. 
Brass: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200(CuZn) etc.
Titanium: TI-6AL-4V etj. 
Plastika: Teflon, Delrin, Acetal, Polietileni, PVC etj. 
 
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
specifikimet Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

SHËRBIMI YNE

1. Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, kërkesa juaj do të përgjigjet brenda 8 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh.

2. Shkalla e integritetit: ne jemi 5 vjet furnizues ari, po përpiqemi të bëjmë më të mirën për të siguruar cilësinë më të lartë, kënaqësia juaj është shpërblimi ynë më i madh!

3. Tarifa e mostrës: mostra falas është në dispozicion për ngjyrën dhe madhësinë e zakonshme, disa ngjyra dhe madhësia e personalizuar do të kërkojnë një sasi të vogël.

4. Shpërndarja e klientit: SH.B.A., Australia, Kanada, Frëngjisht, Gjermani dhe në të gjithë botën. OEM është e mirëseardhur.
 
FAQ
1. Kur mund të marr vlerësimin?
Ne zakonisht japin kuotën e tyre brenda 24 orëve pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse jeni shumë urgjent për të marrë çmimin, ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që të marrim parasysh përparësinë tuaj të hetimit.
 
2. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Pas konfirmimit të çmimit, mund të kërkoni që mostrat të kontrollojnë cilësinë tonë. Nëse keni nevojë për mostrat, ne do të tarifojmë për koston e mostrës. Por kostoja e mostrës mund të kthehet pas konfirmimit të porosisë kur sasia juaj e porosisë ka të bëjë më shumë me MOQ.
 
3.How kohë mund të presin për të marrë mostrën?
Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarët e konfirmuar, mostrat do të jenë gati për dorëzim brenda 3-7 ditësh. Mostrat do t'ju dërgohen përmes Express dhe mbërrijnë në 3-5 ditë. Ju mund të përdorni llogarinë tuaj të shprehur ose të na parapagoni nëse nuk keni një llogari.
 
4.Cilat janë kushtet tuaja të dorëzimit?
Ne pranojmë EXW, FOB, CIF, etj. Ju mund të zgjidhni atë që është më i përshtatshmi ose me kosto më të efektshme për ju.

kthim