Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Stainless steel button head torx screw and security screws
  • Stainless steel button head torx screw and security screws for sale
  • Stainless steel button head torx screw and security screws for sale
  • Stainless steel button head torx screw and security screws
  • Stainless steel button head torx screw and security screws
  • Stainless steel button head torx screw and security screws

Stainless steel button head torx screw and security screws

  • Gradë:
  • Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information
Emri i Produktit Vidhos kokë butoni çeliku çelik dhe vida sigurie
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

Produkte Trego

PRODUKTET P FRFUNDIMTARE

Vizita Customer

Pse të zgjidhni naVideoja e produktit

raporti i inspektimit

HK Jiesheng Industry Industry International Limited kufizuar
RAPORTI I PAR IN i INSPEKTIMIT T AR ARTIKUT
Inspektimi Nr. Data: 17,2016 Nëntor
Klient Guan Ming Singapore Pte Ltd Emri i Produktit vidhos rrëshqitëse koke
Prodhimi NR. ZMS0337 material SUS 304 Ngarkesë
sasi
100pcs Provë
sasi
8pcs
Standardi i provës : MIL-STD-105EII AQL : 0.65 ACC : REJ Rezultatet e provës: √ Pass / NG
vizatim: Përfaqësimi i makinerisë së inspektimit

A Vernier
caliper
I Matës tensioni
B mikrometër J Matës i prizës
C prozhektor K Fole kartelash
D Fortësi
kontrollor
L Sipërfaqe
matës i vrazhdësisë
E Njehsor rrotullimi M Spina e fijes
matës
F unazë matës N trekëndësh
mikrometër
G Matës i thellësisë O Lartësimatës
H Vizual P Mikroskop
NO Inspektim
standard
Matja
makine
1 2 3 4 5 6 7 8 Gjyqtar
1 10 ± 0.2 A 9.930 9.940 9.900 9.960 9.920 9.960 9.950 9.950 OK
2 4.7 ± 0.2 A 4.700 4.710 4.720 4.690 4.700 4.710 4.680 4.720 OK
3 5 ± 0.025 B 4.990 5.000 4.980 4.978 5.000 4.980 4.990 5.050 OK
4 15 + 0.2 A 15.040 15.050 15.100 15.010 15.070 15.050 15.050 15.060 OK
5 10 ± 0.2 A 9.960 10.060 10.090 9.980 9.910 9.930 9.840 9.890 OK
6 25 ± 0.2 A 24.840 24.930 24.880 24.910 24.920 24.970 24.980 24.950 OK
7 M5x0.8 F OK OK OK OK OK OK OK OK OK
8 Sipërfaqe Pa asnjë yndyrë OK OK OK OK OK OK OK OK OK
9


Testi për llak saten : : 48) H ()%

Kontrollor David Wu
√ Kaloni NG

Drejtori ekzekutiv Bill Zhang
Vërejtje:
Formulari Nr .:JS-FORM-QA-06/A0

Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY

1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm-standard.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së 30% depozitë.

TIPS blerës

Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produkte të hollësishme dhe të na dërgoni foton tuaj.)
2. Materiale (Alumini, bakri, bronzi, çeliku inox, çeliku, hekuri, aliazh, zink etj.)
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ tonë çmimi do të jetë më i mirë)
4. Trajtim sipërfaqësor (lustrim; Anodize; nikel, zink, kallaj, krom, plating argjendi etj.)
5.Hardness
6.Packing Term

kthim