Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • dyqan fasteners internet meshkuj femra vidë
  • dyqan fasteners internet meshkuj femra vidë për shitje
  • dyqan fasteners internet meshkuj femra vidë për shitje
  • dyqan fasteners internet meshkuj femra vidë
  • dyqan fasteners internet meshkuj femra vidë
  • dyqan fasteners internet meshkuj femra vidë

dyqan fasteners internet meshkuj femra vidë

  • Gradë:
  • Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

1 Emri i Produktit dyqan Alibaba internet meshkuj femra fasteners vidhos
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
8 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
9 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
10 Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO mjeteve matëse / sistemi i matjes Video / Tesa Lartësia

Matës / 0.5um vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

Produkte trego

produkteve të përfundojë


Paketimi Detaje

PAKETIMI DHE SHIPPING

Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni kuti si kërkesën tuaj.
Port: Shenzhen
"Transportation: Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen"
Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.

pajisjet e inspektimit

"Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë: "
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
"2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit."
"3. Bëni inspektimit 100% para se të dërgesës."

kthim