86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

 • Vidhë e galvanizuar me kokë të rrumbullakët
 • Round Head Galvanized Screw for sale
 • Round Head Galvanized Screw for sale
 • Round Head Galvanized Screw for sale
 • Vidhë e galvanizuar me kokë të rrumbullakët
 • Vidhë e galvanizuar me kokë të rrumbullakët
 • Vidhë e galvanizuar me kokë të rrumbullakët
 • Vidhë e galvanizuar me kokë të rrumbullakët

Vidhë e galvanizuar me kokë të rrumbullakët

 • Gradë:
 • Production Machines:Heading machine,threading machine,CNC milling&turning machine,
  mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Flat Head Self Tapping Screws
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,

70% bilancit para se të dërgesës

Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paketim

Kuti PE - çanta / mbështjellëse shkumash / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni ose

rastet prej druri varen nga të personalizuara

Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike,

electric appliance,stationery,computers,power switches,miniature çelsin,

architecture, commodity and A/V equipment, hardware and plastic molds,

sports equipment and gifts, and more

Makineri të prodhimit Heading machine,threading machine,CNC milling&turning machine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / Mitutoyo measuring tools / Video measuring system / Tesa Height Gauge

/ 0.5um level air gauges and other sophisticated inspection equipment etc.

Produkte Trego

Paketimi Detaje

PAKETIMI DHE SHIPPING

Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni kuti si kërkesën tuaj.
Port: Shenzhen
Transportation: Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen
Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.
kthim