86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesa e torno e përpunimit të përpunimit të aluminit Cnc
  • Shitet Pjesa e torno e përpunimit të pjesës së përpunimit të aluminit Cnc
  • Shitet Pjesa e torno e përpunimit të pjesës së përpunimit të aluminit Cnc
  • Shitet Pjesa e torno e përpunimit të pjesës së përpunimit të aluminit Cnc
  • Pjesa e torno e përpunimit të përpunimit të aluminit Cnc
  • Pjesa e torno e përpunimit të përpunimit të aluminit Cnc
  • Pjesa e torno e përpunimit të përpunimit të aluminit Cnc
  • Pjesa e torno e përpunimit të përpunimit të aluminit Cnc

Pjesa e torno e përpunimit të përpunimit të aluminit Cnc

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, makine e pergjithshme mulliri & kthyese, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Pjesa e torno e përpunimit të përpunimit të aluminit Cnc 
makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Vizatimi & Mostrat making Bërja e mykut ing Hedhja e vdesit → Deburring → Shpimi dhe filetimi mach përpunimi CNC
Lustrim treatment trajtim sipërfaqësor → Montim inspection Inspektim i cilësisë → Paketim → Transport tregtar

Lustrim; Anodizoni; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.

Ajo gjithashtu mund të jetë miqësore me mjedisin

Në dispozicion për të personalizuar. 
Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes
Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Shenzhen
Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike, pajisjet mjekësore,
burime të reja energjie, automobil, motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

Pjesa e torno e përpunimit të përpunimit të aluminit Cnc


Infomacion paketimi

FAQ    
QC & QA    
QC-ja jonë profesionale kontrollon materialet, në mënyrë rigoroze.           
Dhe SC-ja jonë ofron inspektimin e plotë të mallrave përpara transportit për të siguruar që gjithçka është në rregull.      
    
    
Pagesa           
1. Ne mund të pranojmë T / T, Western Union, Paypal etj.           
2. Pagesë e plotë ose 30% T / T paraprakisht 70% bilanc para transportimit.     
3. Blerësi është përgjegjës për çdo taksë ose detyrim të ngarkuar nga vendi i tyre.      
    
    
Ngarkesë     
"1. Ne do të kontrollojmë dhe zgjedhim mënyrën më të përshtatshme të transportit për klientët pas
   shikoni listën e porosive. "    
2. Ne do të dërgojmë brenda një deri në tre ditë pune për shumicën e porosive.    
3. Urdhri special do të dërgohet brenda pesë deri në dhjetë ditë pune.       

Aplikacion

SHËRBIMI YNE    
1 、 Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, kërkesa juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh. "    
2 range Diapazoni i prodhimit: Shërbimi AD / CAM, injeksion plastik ekspert, përpunimi i metaleve, përfundimi, trajtimi i nxehtësisë, plating sipërfaqe, testimi QC dhe paketimi. "    
3 service Shërbimi pas shitjes : ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjes. "    

kthim