Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Round Aluminum Machining CNC Part torno Pjesë
  • Round Aluminum Machining CNC torno Pjesë Pjesë për shitje
  • Round Aluminum Machining CNC torno Pjesë Pjesë për shitje
  • Round Aluminum Machining CNC torno Pjesë Pjesë për shitje
  • Round Aluminum Machining CNC Part torno Pjesë
  • Round Aluminum Machining CNC Part torno Pjesë
  • Round Aluminum Machining CNC Part torno Pjesë
  • Round Aluminum Machining CNC Part torno Pjesë

Round Aluminum Machining CNC Part torno Pjesë

  • Gradë:
  • nisej makine, makine fillesë, mulliri CNC & kthyer makine, mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Round Aluminum Machining CNC Part torno Pjesë
nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Vizatim & Mostrat → Mold marrje → Die hedh → deburring → shpuese dhe filetim maching → CNC →
Lustrim → trajtim sipërfaqësor → Kuvendi → inspektimit Quality → Paketimi → Shipping

Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

Ajo mund gjithashtu të jetë miqësore me mjedisin

Në dispozicion për të përshtatur.
Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes
Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Shenzhen
Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike, pajisje mjekësore,
burime të reja të energjisë, automobil, motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Round Aluminum Machining CNC Part torno Pjesë


Paketimi Detaje

FAQ
QC & QA
QC ynë profesional kontrolloni materialet, productc në mënyrë rigoroze.
Dhe QA jonë ofrojnë inspektimin e plotë të mallrave para se të anijeve për të siguruar çdo gjë është në rregull.


pagesë
1. Ne mund të pranojmë T / T, Western Union, Paypal etj
2. Pagesa e plotë apo 30% T / T paraprakisht 70% bilancin para se të anijeve.
3. Blerësi është përgjegjës për çdo lloj tatimi ose detyra të ngarkuara nga vendi i tyre.


Ngarkesë
"1. Ne do të kontrollojë dhe të zgjedhin rrugën më të përshtatshme të anijeve për klientët pas
shikoni listën e rendit. "
2. Ne do të anijes brenda një deri në tre ditë pune për shumicën e porosive.
3. Rendi i veçantë do të anijes brenda pesë deri në dhjetë ditë pune.

Aplikacion

SHËRBIMI YNE
1, Përgjigje: menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda orëve 6 sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh ".
2, varg e prodhimit: Shërbimi AD / CAM, plastike ekspert injeksion, të përpunimit të metaleve, të përfundojë, trajtimi i ngrohjes, sipërfaqja plating, testimi QC dhe paketim ".
3, pas shërbimit të shitjes: ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes ".

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!