Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Red 6061part anodized cnc alumini dhe anodized kuqe pjesë CNC 6063 dhe cnc 7075 pjesë
  • Red 6061part anodized cnc alumini dhe anodized kuqe pjesë CNC 6063 dhe cnc 7075 pjesë për shitje
  • Red 6061part anodized cnc alumini dhe anodized kuqe pjesë CNC 6063 dhe cnc 7075 pjesë për shitje
  • Red 6061part anodized cnc alumini dhe anodized kuqe pjesë CNC 6063 dhe cnc 7075 pjesë
  • Red 6061part anodized cnc alumini dhe anodized kuqe pjesë CNC 6063 dhe cnc 7075 pjesë
  • Red 6061part anodized cnc alumini dhe anodized kuqe pjesë CNC 6063 dhe cnc 7075 pjesë

Red 6061part anodized cnc alumini dhe anodized kuqe pjesë CNC 6063 dhe cnc 7075 pjesë

  • Gradë:
  • Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, argjendi plating e trajtimit të ngrohjes: Point forcim, shuarje forcim

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Kuq Anodized CNC 6061part alumini dhe
red anodized pjesë CNC 6063 dhe cnc 7075 pjesë
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
materiale plastike ABS, Nylon, Acetal, Delrin, PC
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
Llojet Broaching, Drilling, Machining Laser, mulliri, Duke u kthyer, Wire EDM
funksion fiksimin dhe lidh
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte trego

Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE
Më të Rejat Product, Best Quality, Best Service
Customizing: Në qoftë se nuk kanë se çfarë ju duhet, ne mund të me porosi sipas kërkesave tuaja

"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës. "

"Pas shërbimit të shitjes:
ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes. "
Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours
3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.
MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.


Aplikacion

FAQ
"Çfarë është llojet e informacionit që ju duhet për të japin kuotën e tyre?
Nëse keni vizatimet ose mostrat, pls mos ngurroni të na dërgoni, dhe na tregoni tuaj të veçantë
Kërkesat e tilla si materiale, tolerancës, trajtimet sipërfaqësore dhe shuma që ju duhet, etj "

"Si funksionon procesi i pagesës?
Kushtet e pagesës janë fleksibile për ne, në përputhje me kushtet specifike.
30 depozitave% TT përgjithësi ne këshillojmë, bilanci duhet të paguhet para se të dërgesës. "

"Çfarë është moq juaj?
Ne nuk kemi ndonjë kërkesë të veçantë në lidhje me moq. "

"Si mund ta di statusin e produkteve të mia?
Ne do të ju mbajë postuar për përparimin e çdo të prodhimit si blerjen e materialeve, statusi prodhimit, kohën e dorëzimit, numri ndjekja deri sa ju PRANUAR të produkteve. "

"Mund të më jepni këshilla kur është e nevojshme?
Po, i sigurt. Ne do t'ju japë sugjerim si material, dizajn dhe kështu me radhë. Ne gjithashtu mund të ju ndihmojë të bëni vizatimet e mostrave tuaj dhe pastaj kopjuar mostrat.
"

kthim