Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Progressive vdesin, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC
  • vdesin progresive, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC për shitje
  • vdesin progresive, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC për shitje
  • Progressive vdesin, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC
  • Progressive vdesin, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC
  • Progressive vdesin, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC

Progressive vdesin, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC

  • Gradë:
  • Progressive vdesin, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

çelik magji çeliku gjashtëkëndësh allen kreu set vidhos i Techinacal të dhënave

1 marrjes Progressive vdesin, vulosje, vizatim të thellë, Bending, Punching, fillesë, Saldim, përgjimin, riveting, bluarje, machining CNC
2 Test Equipment D instrument matje, projektuese, CMM, lartësimatës, mikrometër, Thread Gages, calipers, Pin matës etj
3 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 pajisjet kryesore

makinat CNC bluarje, makina CNC torno, makina shpuese, makina saldim, Flaka prerja, prerja Laser,

nxjerrje alumini, linjat Veshje pluhur, Bending makine, makine thread zënë, teli-machine.

material

1 Stainless çeliku SS201, SS301, SS303, SS304, SS316, SS416 etj
2 çelik çeliku i butë, çeliku i karbonit, 4140, 4340, Q235, Q345B, 20 #, 45 # etj
3 tunxh HPb63, HPb62, HPb61, HPb59, H59, H68, H80, H90 etj
4 Bakër C11000, C12000, C12000 C36000 etj
5 Alumin AL6061, Al6063, AL6082, AL7075, AL5052, A380 etj
6 Hekur 1213, 12L14, 1215 etj
7 plastik ABS, PC, POM, Delrin, Nylon, Teflon, PP, etj Peek

Produkte trego

çelik magji çeliku gjashtëkëndësh allen kreu fole vendosur vidhos e ekranit foto


Paketimi Detaje

Shërbimet tona

Blerja udhëzues:
Për të marrë një hetim, ju vetëm duhet të na dërgoni
"1.Drawing (Dimensions, material, duhet trajtim sipërfaqësor apo jo,
ndonjë kërkesë të veçantë) "
2.Quantity
"3.If nuk kanë vizatim, klienti mund të japin një dimensione përafërt
dhe modeli foto për të marrë një çmim të vlerësuar, nëse ndjejnë se çmimi është në rregull ",

mund të dërgojë mostrën për ne për të marrë të japin kuotën më të sakta.

kthim