86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Prodhuesit profesionistë Pjesët e torno CNC të Anodizuara të Aluminit
  • Professional Manufacturers Aluminum Anodized CNC Lathe Parts for sale
  • Professional Manufacturers Aluminum Anodized CNC Lathe Parts for sale
  • Professional Manufacturers Aluminum Anodized CNC Lathe Parts for sale
  • Prodhuesit profesionistë Pjesët e torno CNC të Anodizuara të Aluminit
  • Prodhuesit profesionistë Pjesët e torno CNC të Anodizuara të Aluminit
  • Prodhuesit profesionistë Pjesët e torno CNC të Anodizuara të Aluminit
  • Prodhuesit profesionistë Pjesët e torno CNC të Anodizuara të Aluminit

Prodhuesit profesionistë Pjesët e torno CNC të Anodizuara të Aluminit

  • Gradë:
  • Size & Shape:DIN,or accroding to your drawing

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information
1 Emri i Produktit Professional Manufacturers of Andized CNC Lathe Parts
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,

70% bilancit para se të dërgesës

8 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
9 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
10 Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / Mjete matëse Mitutoyo / Sistemi i matjes së videove / Matës i lartësisë Tesa

/ 0.5um level air gauges and other sophisticated inspection equipment etc.

Produkte Trego

Prodhuesit profesionistë Pjesët e torno CNC të Anodizuara të AluminitPaketimi Detaje

PAKETIMI DHE SHIPPING
Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni kuti si kërkesën tuaj.
Port: Shenzhen
Transportation: Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen
Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.
pajisjet e inspektimit
Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.
kthim