Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • CNC profesionist pjesë bronzi / makinerie CNC pjesë
  • Profesionale CNC Pjesë bronzi / CNC pjesë të përpunimit për shitje
  • Profesionale CNC Pjesë bronzi / CNC pjesë të përpunimit për shitje
  • CNC profesionist pjesë bronzi / makinerie CNC pjesë
  • CNC profesionist pjesë bronzi / makinerie CNC pjesë
  • CNC profesionist pjesë bronzi / makinerie CNC pjesë

CNC profesionist pjesë bronzi / makinerie CNC pjesë

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

Emri i Produktit CNC profesionist pjesë bronzi / makinerie CNC pjesë
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë reagimi i dhënë nga Ekipi i Sales profesionale të eksportit me përvojë shumë vite "

në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Produkte trego

PICTURE SHOW


Paketimi Detaje

pajisjet e inspektimit

"Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë: "
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
"2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit."
"3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës."

PROCESI I PRODHIMIT

KLIENTET RENDI> PLAN PRODHIMI> PRODUCT processin & TECHNOLOGY>

PËRCJELLJA & REAGIME> Cilësisë Inspektimit> PAKETA>

Logjistika Transporti> pas shitjes shërbimi

PSE ZGJIDHNI SHBA?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të përshtatur
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM software programimi
• aftësitë e përpunimit Prototype
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbetet konkurruese
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!


kthim