86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesë përpunimi profesionale CNC alumini anodizuese
  • Në shitje Pjesët e përpunimit profesional të aluminit me anodizim CNC
  • Në shitje Pjesët e përpunimit profesional të aluminit me anodizim CNC
  • Në shitje Pjesët e përpunimit profesional të aluminit me anodizim CNC
  • Pjesë përpunimi profesionale CNC alumini anodizuese
  • Pjesë përpunimi profesionale CNC alumini anodizuese
  • Pjesë përpunimi profesionale CNC alumini anodizuese
  • Pjesë përpunimi profesionale CNC alumini anodizuese

Pjesë përpunimi profesionale CNC alumini anodizuese

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë të përpunimit profesional anodizues cnc alumini 
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel,
Zink, kallaj, krom, Argjend 

Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Sizs OEM madhësi të ndryshme të formës në përputhje me kërkesat e klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70%
bilanci para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese plastike e brendshme; Kuti kartoni e jashtme-standarde.
8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë
Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150 mm
Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

Detajet e transportit    
. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;     
2. Klientët që specifikojnë përcjellësit e mallrave      
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;    
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.    

AFTABSIA JON    

Aftësitë Prodhuese Makineritë: Qendrat e përpunimit me 3 boshte; Qendrat e kthimit CNC;
Makina për stampim; Makina përgjimi;
Makina prerëse; Makina lustruese; makineritë e sandblastimit;
Materiale Alumini; Tunxh; Bronzi; Bakër; Çelik inox;
Lidhjet e çelikut / çelikut; Najloni; POM; Akrilik; Derlin;
Operacionet dytësore Anodizim; Oksid i zi; Plastifikimi; Trajtimi i nxehtësisë; Larja e furçave;
Bluarje / Lustrim; Pikturë / Veshje pluhuri;
Shërbime shtesë Mbështetje CAD / CAM; Ndihma e Dizajnit; Dorëzimi në kohë;
Shërbime Prototipi; Prodhimi i vëllimit të ulët;
Prodhimi i vëllimit të lartë; Inxhinieri e kundërt; Shërbimet e Asamblesë;
Gjatësi madhësia e personalizuar
diametër madhësia e personalizuar
Programe vizatimi: Punë solide, Pro / E, AutoCAD CAM
Inspektim Produktet janë në përputhje me RoHS;
Pajisjet e provës: CMM; Projektor 2.5D; Mikrometër; Matës i lartësisë;
Dimensionet e pjesëve të para,
pjesët e mesme dhe pjesët përfundimtare duhet të regjistrohen.

Aplikacion

KIPSSHILLA T B Blerësit    
"Para Vlerësimit, ju lutemi na ndihmoni të dimë, si më poshtë:
1. Vizatimi i madhësisë (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajit të produkteve tuaja dhe na dërgoni foton tuaj.)

2. Materiali (alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.)

3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ-në tonë çmimi do të jetë më i mirë)

4. Trajtimi sipërfaqësor (Lustrim; Anodizim; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.)

5. Ngurtësia

6. Afati i Paketimit "    

kthim