Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
Rast

industria Printer

Jiesheng Hardware gjendet në qytetin e QiaotouTown Dongguan Guangdong Province, tani ne ka të gjitha llojet e makinave të importuara, CNC torno kompjuter, qendra të përpunimit kompjuter, precision torno automatike, vidhos makina. Testimin e pajisjeve, duke përfshirë projektor, makina kripë llak, makina rrotullim, ngurtësinë machine.we janë profesionale për të siguruar të gjitha llojet e pjesëve të jo-standarde metalike, precision CNC kthyer pjesë, pjesë automatike torno, precision jo-standarde vida, arra, thumba, washers, vulosje pjesë dhe produkteve të tjera hardware. Materialet përfshijnë çelik inox, çeliku të karbonit, bakrit ., bronzi, hekuri, alumini dhe lloje të ndryshme të produkteve të çelikut janë përdorur gjerësisht në elektronikë, hardware, ndriçimi, lodra, i ndërgjegjshëm sanitare, mobilje, mjekësore, pajisje sportive dhe industritë e tjera Ne kaluar certifikimin ISO9001 :. 2000 sistemit të cilësisë, ne mund të sigurojnë dizajn të lirë të produktit, zhvillimin, përmirësimin e procesit dhe produkteve të tjera teknike problems.Our janë shitur mirë edhe në familje dhe jashtë vendit.

Next:Asnjë!
kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!