86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë Stainless Steel

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë Stainless Steel

  • Prodhuesi i pjesëve të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm 316
  • Precision Stainless Steel 316 Machining Parts Manufacturer for sale
  • Precision Stainless Steel 316 Machining Parts Manufacturer for sale
  • Precision Stainless Steel 316 Machining Parts Manufacturer for sale
  • Prodhuesi i pjesëve të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm 316
  • Prodhuesi i pjesëve të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm 316
  • Prodhuesi i pjesëve të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm 316
  • Prodhuesi i pjesëve të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm 316

Prodhuesi i pjesëve të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm 316

  • Gradë:
  • Jeasnn respektojnë ISO 9001: 2015 prodhimin e sistemit të cilësisë Pjesët e Makinerisë Precision Stainless Steel 316.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

stainless steel machining parts

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferimi Bankar; Paypal; Payoneer, 30% depozitë dhe bilanc para transportit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Prodhuesi i pjesëve të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm 316

Paketimi Detaje

Packing of stainless steel machining parts

Paketimi i qeseve 1.Bubble + Kartoni

Paketa e Kualifikuar në dispozicion

kthim