86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë të vogla CNC të aluminit me porosi precize
  • Shitet Makineri e Vogël prej Alumini Precision Custom CNC
  • Shitet Makineri e Vogël prej Alumini Precision Custom CNC
  • Shitet Makineri e Vogël prej Alumini Precision Custom CNC
  • Pjesë të vogla CNC të aluminit me porosi precize
  • Pjesë të vogla CNC të aluminit me porosi precize
  • Pjesë të vogla CNC të aluminit me porosi precize
  • Pjesë të vogla CNC të aluminit me porosi precize

Pjesë të vogla CNC të aluminit me porosi precize

  • Gradë:
  • Pjesë të vogla CNC të aluminit me porosi precize

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë të vogla CNC të aluminit me porosi precize
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                             
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Madhësia dhe forma DIN, ose duke marrë parasysh vizatimin tuaj
Trajtimit të ngrohjes Forcim i pikës, forcim i shuarjes
Kushtet e pagesës L / C, Paypal, Western Union, ose 30% para
T / T bilanci 70% para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Paketim PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni.
rregulloje kuti kartoni ose rastet prej druri varet nga përshtatur
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
 Të dhëna teknike të Pjesëve CNC të vogla të aluminit me porosi të saktësisë
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
Makineritë e prodhimit Torno të përbërë nga qytetarët / Tajvani pa qendër
makina bluarje / Tajvan Yu Qing makina bluarje aeroplan
/ Makinë bluarje Toyoda CNC / makina bluarëse Miyano /
Makineritë CNC të vëllait / Makinat e gërryerjes Sunnen /
makina prerëse telash dhe rrotullues fijesh etj
Diapazoni i prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, pajisje makinerie dhe pjesë hardware
Përdorim Të gjitha llojet e makinave, makinerive, pajisjeve shtëpiake, elektronike
produkte, pajisje elektrike, shkrimi,
kompjutera, çelsin e rrymës, miniaturë  

çelsin, arkitekturën, mallin dhe pajisjet A / V,
kallëpe hardware dhe plastikë, pajisje dhe dhurata sportive, dhe më shumë
material  Çelik inox: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj.
Çeliku: # 45, # 20, Q235 etj. 
Alumini: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj. 
Brass: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58),
C27200 (CuZn) etj.  

Titanium: TI-6AL-4V etj. 
Plastika: Teflon, Delrin, Acetal, Polietileni, PVC etj. 
Ne trajtojmë shumë lloje të tjera materialesh. Ju lutem na kontaktoni
nëse materiali juaj i kërkuar nuk është i shënuar më sipër.

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

FAQ    
"• P: A jeni kompani tregtare apo prodhues?
 A: Ne jemi fabrikë.

• Pyetje: Sa e gjatë është koha juaj e dorëzimit?
 A: Në përgjithësi ajo është ditë 5-10 nëse mallrat janë në magazinë ose ajo është ditë 15-20 nëse mallrat nuk janë në magazinë, ajo është sipas sasisë ..

• Pyetje: A ofroni mostra? eshte falas apo ekstra?
 A: Po, ne mund të ofrojmë të mostrës për të ngarkuar të lirë, por nuk paguajnë koston e mallrave.

• Pyetje: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?
 A: Pagesa: Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
 Nëse keni një pyetje tjetër, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. "    

kthim