Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Shërbimi Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining
  • Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining Shërbimi për shitje
  • Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining Shërbimi për shitje
  • Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining Shërbimi për shitje
  • Shërbimi Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining
  • Shërbimi Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining
  • Shërbimi Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining
  • Shërbimi Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining

Shërbimi Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining

  • Gradë:
  • Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Shërbimi Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthese, bluarje, shpimit, EDM teli, saldim, hedhjes, forcon, montimi, etj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,
Argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx, etj,
FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

"Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.

Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

pajisjet e inspektimit
Zeiss CMM / MITUTOYO matëse mjete / sistemi i matjes Video / Tesa Lartësia matës / 0.5um vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj "
Tipar i Shërbimit Precision Custom Shapes pjesë CNC Machining
Pjesë 1.Precision Cnc në mënyrë rigoroze sipas vizatimit konsumatorit, paketim dhe kërkesa të cilësisë
2.Tolerance: mund të mbahen në +/- 0.01mm
3.The më të avancuara CMM inspektori për të siguruar cilësinë
4.Fluent me shkrim dhe me gojë English. Fast Quote në orë 6.
inxhinierë të teknologjisë 5.Experienced dhe punëtorë të trajnuar mirë
6.Fast dhe shpërndarjen në kohë. Shpejtësi dhe të shërbimit profesional
7.Give konsumatorëve sugjerim profesional, ndërsa në procesin e hartimit të konsumatorëve për të kursyer kostot.
8.Customers mund të përdorni PayPal dhe platformë tjetër të pagesave në internet të paguajnë një sasi të vogël të taksës mostër për të shkurtuar kohën e prodhimit mostër
Sigurimi 9.Quality në përputhje me ISO9001: 2008 "

kthim