86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Precision CNC Machining Alumini Metal 3D pjesë printer
  • Precision CNC Machining Aluminum Metal 3D Printer Parts for sale
  • Precision CNC Machining Aluminum Metal 3D Printer Parts for sale
  • Precision CNC Machining Aluminum Metal 3D Printer Parts for sale
  • Precision CNC Machining Alumini Metal 3D pjesë printer
  • Precision CNC Machining Alumini Metal 3D pjesë printer
  • Precision CNC Machining Alumini Metal 3D pjesë printer
  • Precision CNC Machining Alumini Metal 3D pjesë printer

Precision CNC Machining Alumini Metal 3D pjesë printer

  • Gradë:
  • OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Precision CNC Machining Alumini Metal 3D pjesë printer
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel,
Zink, kallaj, krom, plating Silver

Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para
T / T 70% balanca para ngarkesë
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-Plastic Bag; Outer -Standard Carton
Box. As your requirement
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS,
FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
Available production
Proceset
CAD/CAM service, expert plastic injection,
metal processing, finish, heat treatment,
surface plating, QC testing and packing

Produkte Trego

Precision CNC Machining Alumini Metal 3D pjesë printer

Paketimi Detaje

FAQ
"Q1:Are you a factory or trading company?
A: Ne jemi furnizues të specializuara të pajisjeve, mund të ofrojë çmimin më të mirë.

Q2: Si për të siguruar që çdo process'squality?
A:Every process will be checked by our quality inspection department which insure every
product's quality.

Q3: Sa kohë mund të presin për të marrë mostrën Customized?
A: Pasi ta paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është ekzistuese në
Fabrika jonë, mostrat do të jetë gati në 10-15 ditë pune;

Q4: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë juaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
Nëse ju vetëm nevojë për një mostër që kemi në magazinë tonë, ne do të sigurojë që ju të mostrës për të lira,
aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur.

Q5: Si mund të marr çmimi i produktit tuaj?
. Na kontaktoni në mënyrë që të japin kuotën e ju sa më shpejt që të jetë e mundur, ne kemi nevojë për informacionin e mëposhtëm:
vizatimet 1) .Detailed (CAD / PDF / DWG / IGES / HAPI)
2) .Material
3) .Quantity
trajtim 4) .Surface
5).Any special packaging or other requirement"

kthim