86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me precizion CNC
  • Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me përpunim preciz
  • Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me përpunim preciz
  • Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me përpunim preciz
  • Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me precizion CNC
  • Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me precizion CNC
  • Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me precizion CNC
  • Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me precizion CNC

Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me precizion CNC

  • Gradë:
  • OEM Madhësia e formës së ndryshme sipas kërkesave të klientit

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me precizion CNC
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel,
Zink, kallaj, krom, Argjend 

Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Sizs OEM madhësi të ndryshme të formës në përputhje me kërkesat e klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para
T / T bilanci 70% para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kartoni i jashtëm -Standard
Kuti. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS,
FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
Prodhimi i disponueshëm
Proceset
Shërbimi CAD / CAM, injeksion plastik ekspert,
përpunimi i metaleve, përfundimi, trajtimi i nxehtësisë,
plating sipërfaqe, testimin dhe paketimin e QC

Trego Produktet

Pjesë të printerit 3D të përpunimit të aluminit metalik me precizion CNC

   

Infomacion paketimi

FAQ    
"P1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
 A: Ne jemi furnizuesi i specializuar i pajisjeve, mund të sigurojmë çmimin më të mirë.

P2: Si të sigurojmë që cilësia e çdo procesi?
 A: Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti ynë i inspektimit të cilësisë i cili siguron çdo
   cilësia e produktit.

P3: Sa kohë mund të pres të marr mostrën e personalizuar?
 A: Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarë të konfirmuar, dhe forma ekziston në të
   fabrika jonë, mostrat do të jenë gati në 10-15 ditë pune;

P4: Si mund të marr një shembull për të kontrolluar cilësinë tuaj?
 A: Pas konfirmimit të çmimit, mund të kërkoni që mostrat të kontrollojnë cilësinë tonë.
   Nëse thjesht ju duhet një mostër që kemi në stokun tonë, ne do t'ju ofrojmë mostrën falas,
   për sa kohë që ju të përballoni transportin e shpejtë.

P5: Si mund ta marr çmimin e produktit tuaj?
   Na kontaktoni. Në mënyrë që t'ju citojmë sa më shpejt që të jetë e mundur, ne kemi nevojë për informacionin e mëposhtëm:
  1). Vizatime të hollësishme (CAD / PDF / DWG / IGES / HAPI)
  2). Materiali
  3) .Quantity
  trajtim 4) .Surface
  5) Çdo paketim special ose kërkesë tjetër "    

kthim