Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Pjesë Precision alumini dhe torno CNC pjesë të përpunimit
  • Pjesë Precision alumini dhe pjesë të përpunimit torno CNC për shitje
  • Pjesë Precision alumini dhe pjesë të përpunimit torno CNC për shitje
  • Pjesë Precision alumini dhe torno CNC pjesë të përpunimit
  • Pjesë Precision alumini dhe torno CNC pjesë të përpunimit
  • Pjesë Precision alumini dhe torno CNC pjesë të përpunimit

Pjesë Precision alumini dhe torno CNC pjesë të përpunimit

  • Gradë:
  • Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, pajisjes elektrike, shkrimi, kompjutera, çelsin e fuqisë, çelsin miniaturë, arkitekturë, mall dhe pajisjeve A / V,

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Pjesë Precision alumini dhe torno CNC pjesë të përpunimit
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 Artwork CNC, rrotulluese CNC, bluarje CNC
6 vidhos lloje kokë Flat, Lidhja, Oval, Pan, Round, Button, gjashtëkëndësh, demet, etj
7 trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
8 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Bashkimi ose T / T 30%
depozitë paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
10 Përdorim Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi,
produkte elektronike, aplikim elektrike, shkrimi,

kompjutera, çelsin e fuqisë, çelsin miniaturë,
arkitekturës, mall dhe pajisjet A / V,

hardware dhe plastike moulds, pajisje sportive dhe dhurata, dhe më shumë
11 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
12 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
Si kërkesën tuaj

Produkte trego

Paketimi Detaje

PËRPARËSITË
1. Cilësi të lartë, të çmimeve konkurruese, shërbime të shkëlqyera dhe të ofrimit të shpejtë
2. Standardet e ndryshme të zgjedhjes suaj
standarde 3. Të gjitha produktet kanë kaluar ndërkombëtare
4. Prodhimi dhe shitja e integrimit
5. Mostrat e lira

Aplikacion

GUIDA Blerje
1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
4.you janë të kënaqur me dizajnin tonë.
5.we bëjnë mostër dhe e dërgoi atë për ju.
6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.
7.We të fillojë për të bërë të produkteve.
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi.

kthim