86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Standoffs / Spacers / Washers

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Standoffs / Spacers / Washers

  • Pbb Shenje për ndalje të ndërprera të çelikut të pandryshkshëm të femrave
  • Pcb Sign Female Threaded Standoff Stainless Steel standoffs for sale
  • Pcb Sign Female Threaded Standoff Stainless Steel standoffs for sale
  • Pcb Sign Female Threaded Standoff Stainless Steel standoffs for sale
  • Pbb Shenje për ndalje të ndërprera të çelikut të pandryshkshëm të femrave
  • Pbb Shenje për ndalje të ndërprera të çelikut të pandryshkshëm të femrave
  • Pbb Shenje për ndalje të ndërprera të çelikut të pandryshkshëm të femrave
  • Pbb Shenje për ndalje të ndërprera të çelikut të pandryshkshëm të femrave

Pbb Shenje për ndalje të ndërprera të çelikut të pandryshkshëm të femrave

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Vida dhe fasteners prodhojnë të reja
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm
4 Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

informacione të prodhimit

9 gamë të prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, makine montim dhe hardware pjesë
10 Makineri të prodhimit

Makina të përbëra të qytetarëve / Makinat bluarëse pa qendër të Tajvanit / Tajvan Yu Qing Plane bluarje

makina / makine bluarëse Toyoda CNC / makina bluarëse Miyano / makina Brother CNC /

Makinat e nderimit të sunnit / makinave për prerjen e telit dhe fijet e rrotullimit etj.

11 pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

Produkte Trego

Pbb Shenje për ndalje të ndërprera të çelikut të pandryshkshëm të femrave


Paketimi Detaje

Detajet e transportit

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.
kthim