Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi
  • Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi për shitje
  • Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi për shitje
  • Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi për shitje
  • Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi
  • Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi
  • Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi
  • Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi

Jashtë Screws gjashtëkëndor Zgjerimi

  • Gradë:
  • koha Lead: Marrja marrëveshje mbi customers'request.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

materiale në dispozicion çeliku, alumini, bronzi, titan, plastike, qelqi organike, druri etj
Trajtim sipërfaqësor sandblasting, anodizing, electroplating, veshja pluhur, pjekje llak etj
përpunim kthese, bluarje, shpimit, EDM teli, saldim, hedhjes, forcon, montimi, etj
Tolerancë +/- 0.001mm ose +/- 0.00004 "
Certifikim ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit Varet complicacy e produkteve të ndryshme dhe sasisë
përvojë Më shumë se 8 vjet produkteve machining CNC / vjet 2 e prodhimit automatizimi makinë
Treg SHBA, Britania e Madhe, Rusia, Kanadaja, Gernamy, Iran, etj
Ambalazh kuti kartoni Standard eksportit me paletë ose sipas customes'requirement.
koha Lead Duke e bërë marrëveshje mbi customers'request.
Afati i pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

Produkte trego

Paketimi Detaje

pajisjet e inspektimit

Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.

Ne ju premtojmë si më poshtë:

1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.

2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.

3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

SHËRBIMI YNE

1, Përgjigje: menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda orëve 6

sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh.

2, Prodhimi varg: AD shërbimit / CAM, ekspert injeksion plastike, të përpunimit të metaleve,

Finish, trajtimi i ngrohjes, sipërfaqja plating, testimi QC dhe paketim.

3, pas shërbimit të shitjes: ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes.

kthim