Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Outside Hexagonal Expansion Screws
  • Outside Hexagonal Expansion Screws for sale
  • Outside Hexagonal Expansion Screws for sale
  • Outside Hexagonal Expansion Screws for sale
  • Outside Hexagonal Expansion Screws
  • Outside Hexagonal Expansion Screws
  • Outside Hexagonal Expansion Screws
  • Outside Hexagonal Expansion Screws

Outside Hexagonal Expansion Screws

  • Gradë:
  • Koha kryesore: Marrja e rregullimeve sipas kërkesave të klientëve.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

materiale në dispozicion steel,aluminum, brass, titanium, plastic, organic glass,wood etc.
Trajtim sipërfaqësor sandblasting, anodizing, electroplating, powder coating, baking varnish etc.
përpunim kthesë, bluarje, shpim, tela EDM, saldim, kallëp, falsifikim, montim, etj.
Tolerancë +/-0.001mm or +/- 0.00004"
Certifikim ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit Depend on complicacy of different products and the quantity
përvojë More than 8 years of CNC machining products /2 years of automation machine manufacturing
Treg U.S.A,UK,Russia,Canada,Gernamy,Iran, etc.
Ambalazh kuti kartoni Standard eksportit me paletë ose sipas customes'requirement.
koha Lead Marrëveshje sipas kërkesave të klientëve.
Term of Payment T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

Produkte Trego

Paketimi Detaje

pajisjet e inspektimit

Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.

Ne ju premtojmë si më poshtë:

1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.

2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.

3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

SHËRBIMI YNE

1, Përgjigje: menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda orëve 6

sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh.

2, Prodhimi varg: AD shërbimit / CAM, ekspert injeksion plastike, të përpunimit të metaleve,

Finish, trajtimi i ngrohjes, sipërfaqja plating, testimi QC dhe paketim.

3、After sale service:we will follow up goods for every customer and help solve problem after sales.

kthim