Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • online shop stainless steel hex screw
  • online shop stainless steel hex screw for sale
  • online shop stainless steel hex screw for sale
  • online shop stainless steel hex screw
  • online shop stainless steel hex screw
  • online shop stainless steel hex screw

online shop stainless steel hex screw

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri i Produktit Alibaba online shop stainless steel hex screw
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

Produkte Trego

PRODUKTET P FRFUNDIMTARE


Vizita Customer

Pse të zgjidhni na



Videoja e produktit

raporti i inspektimit

HK Jiesheng Industry Industry International Limited kufizuar
RAPORTI I PAR IN i INSPEKTIMIT T AR ARTIKUT
Inspektimi Nr. Data: 17,2016 Nëntor
Klient Guan Ming Singapore Pte Ltd Emri i Produktit stainless steel hex screw
Prodhimi NR. ZMS0337 material SUS 304 Ngarkesë
sasi
100pcs Provë
sasi
8pcs
Standardi i provës : MIL-STD-105EII AQL : 0.65 ACC : REJ Rezultatet e provës: √ Pass / NG
vizatim: Përfaqësimi i makinerisë së inspektimit

A Vernier
caliper
I Matës tensioni
B mikrometër J Matës i prizës
C prozhektor K Fole kartelash
D Fortësi
kontrollor
L Sipërfaqe
matës i vrazhdësisë
E Njehsor rrotullimi M Spina e fijes
matës
F unazë matës N trekëndësh
mikrometër
G Matës i thellësisë O Lartësimatës
H Vizual P Mikroskop
NO Inspektim
standard
Matja
makine
1 2 3 4 5 6 7 8 Gjyqtar
1 10 ± 0.2 A 9.930 9.940 9.900 9.960 9.920 9.960 9.950 9.950 OK
2 4.7 ± 0.2 A 4.700 4.710 4.720 4.690 4.700 4.710 4.680 4.720 OK
3 5 ± 0.025 B 4.990 5.000 4.980 4.978 5.000 4.980 4.990 5.050 OK
4 15 + 0.2 A 15.040 15.050 15.100 15.010 15.070 15.050 15.050 15.060 OK
5 10 ± 0.2 A 9.960 10.060 10.090 9.980 9.910 9.930 9.840 9.890 OK
6 25 ± 0.2 A 24.840 24.930 24.880 24.910 24.920 24.970 24.980 24.950 OK
7 M5x0.8 F OK OK OK OK OK OK OK OK OK
8 Sipërfaqe Pa asnjë yndyrë OK OK OK OK OK OK OK OK OK
9










Testi për llak saten : : 48) H ()%

Kontrollor David Wu
√ Kaloni NG

Drejtori ekzekutiv Bill Zhang
Vërejtje:
Formulari Nr .:JS-FORM-QA-06/A0

Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY

1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm-standard.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së 30% depozitë.

TIPS blerës

Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"Vizatim 1.Size (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajeve të produkteve tuaja dhe na dërgoni foton tuaj.) "
2. Materiale (Alumini, bakri, bronzi, çeliku inox, çeliku, hekuri, aliazh, zink etj.)
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ tonë çmimi do të jetë më i mirë)
4. Trajtim sipërfaqësor (lustrim; Anodize; nikel, zink, kallaj, krom, plating argjendi etj)
5.Hardness
6.Packing Term


kthim