86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i kthimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i kthimit CNC

  • OEM Stainless Steel Cilësi të Mirë Pjesë mulliri CNC Duke u kthyer
  • OEM Stainless Steel Cilësia e mirë Pjesët mulliri CNC kthyese për shitje
  • OEM Stainless Steel Cilësia e mirë Pjesët mulliri CNC kthyese për shitje
  • OEM Stainless Steel Cilësia e mirë Pjesët mulliri CNC kthyese për shitje
  • OEM Stainless Steel Cilësi të Mirë Pjesë mulliri CNC Duke u kthyer
  • OEM Stainless Steel Cilësi të Mirë Pjesë mulliri CNC Duke u kthyer
  • OEM Stainless Steel Cilësi të Mirë Pjesë mulliri CNC Duke u kthyer
  • OEM Stainless Steel Cilësi të Mirë Pjesë mulliri CNC Duke u kthyer

OEM Stainless Steel Cilësi të Mirë Pjesë mulliri CNC Duke u kthyer

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, makine e pergjithshme mulliri & kthyese, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit OEM Stainless Steel Cilësi të Mirë Pjesë mulliri CNC Duke u kthyer
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim kthim, mulliri, shpim, tela EDM, saldim,
hedhje, falsifikim, montim, etj.
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, zink, kallaj, krom,
Mbushje argjendi etj. Gjithashtu mund të jetë miqësore me mjedisin
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70%
bilanci para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë,
automobil, motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

OEM Stainless Steel Cilësi të Mirë Pjesë mulliri CNC Duke u kthyer

      

Infomacion paketimi

Mostër
Pas shitjes shërbimi
Pasi të keni paguar tarifat e mostrës (nëse ka) dhe të na dërgoni vizatime të konfirmuara, kampioni do të jetë gati për dorëzim në 3-7 ditë pune. Mostrat do t'ju dërgohen përmes DHL, FedEx, UPS, TNT ose EMS. Duhet të mbërrijë në 3-5 ditë pune. Ju mund të përdorni llogarinë tuaj të shprehur ose të na parapagoni nëse nuk keni ndonjë llogari ".    
"Pas sherbimit te shitjes
Menaxhimi i Ankesave të Konsumatorëve
Shumë vëmendje dhe rezultat i përpunimit të shpejtë në 24 orë
Menaxhimi i kthimit të produktit Me problem të cilësisë ose devijim nga vizatimet
Dërgesa e Mostrave
Nga DHL, Fedex, UPS, TNT, EMS "    

Inspektim
Departamenti ynë QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.
2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës. "    

    
    
    

    

Aplikacion

Shërbim tjetër
1. Shërbim i ngrohtë dhe i shpejtë i përgjigjes i ofruar nga Ekipi profesional i Shitjes së Eksportit me përvojë shumë vjeçare në trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera
2. Ne do të kontrollojmë dhe zgjedhim mënyrën më të përshtatshme të transportit për klientët pasi të shohim listën e porosive. 

kthim