86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Përpunimi i bakrit me precizion të bakrit të OEM
  • OEM Precision Copper Machining Brass Parts for sale
  • OEM Precision Copper Machining Brass Parts for sale
  • OEM Precision Copper Machining Brass Parts for sale
  • Përpunimi i bakrit me precizion të bakrit të OEM
  • Përpunimi i bakrit me precizion të bakrit të OEM
  • Përpunimi i bakrit me precizion të bakrit të OEM
  • Përpunimi i bakrit me precizion të bakrit të OEM

Përpunimi i bakrit me precizion të bakrit të OEM

  • Gradë:
  • Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

material
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj
Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
trajtim të veçantë Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
specifikimet madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
Kushtet e pagesës T/T, L/C, Paypal, Western Union
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

OEM Precision Copper Machinin Brass Parts


Paketimi Detaje

PAKETIMI

Kuti PE - çanta / mbështjellëse shkumash / kuti kartoni.

rregulloje kuti kartoni ose raste prej druri varet nga përshtatur

Inner-qese plastike ;. Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

DETAJË SHIPPING

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.

2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave.

. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.

. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

kthim