Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë mulliri
  • OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë bluarje për shitje
  • OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë bluarje për shitje
  • OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë bluarje për shitje
  • OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë mulliri
  • OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë mulliri
  • OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë mulliri
  • OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë mulliri

OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë mulliri

  • Gradë:
  • Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information
Emri i Produktit OEM metalike cnc pjesë machined alumini CNC pjesë mulliri
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shpërndarja Customer SHBA, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

Produkte Trego

Paketimi Detaje

GUIDA Blerje
"1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju të na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
4.you janë të kënaqur me dizajnin tonë.
5.we bëjnë mostër dhe e dërgoi atë për ju.
6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.
7.We të fillojë për të bërë të produkteve.
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi.
"

Aplikacion

FAQ
"1. Kur mund të merrni çmimin?
Ne zakonisht japin kuotën brenda orëve 24 pasi të kemi marrë kërkesën tuaj. Nëse ju jeni shumë urgjente, pls
na telefononi ose na tregoni në email tuaj në mënyrë që ne do të konsiderojmë prioritet tuaj hetim. "
"2. Si mund të merrni një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë. Ne do të
të sigurojë që ju të mostrës për të lira (vlera nën USD15), për aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur. "
"3.How kohë mund të presin për të marrë mostrën?
Pasi ju paguani akuzat mostër (nëse ka) dhe të na dërgoni konfirmuar vizatimet, mostra
do të jetë gati për dërgimin në 3-7 ditë pune. Mostrat do të dërgohet tek ju nëpërmjet DHL,
FedEx, UPS, TNT ose EMS. Ajo duhet të mbërrijë në ditë pune 3-5. Ju mund të përdorni vetë express tuaj
llogari ose na parapaguajë qoftë se ju nuk keni ndonjë llogari. "
"4.What lidhje me kohën kryesor për prodhimin në masë?
Sinqerisht, kjo varet nga sasia e rendit. Normalisht, ditë 15 për ditë 20 pas depozitimit tuaj
në qoftë se nuk ka përpunim mekanik të nevojshme. "

kthim