86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • OEM High Quality Precision CNC Machining tunxh Parts
  • OEM High Quality Precision Cnc Machining Brass Parts for sale
  • OEM High Quality Precision Cnc Machining Brass Parts for sale
  • OEM High Quality Precision Cnc Machining Brass Parts for sale
  • OEM High Quality Precision CNC Machining tunxh Parts
  • OEM High Quality Precision CNC Machining tunxh Parts
  • OEM High Quality Precision CNC Machining tunxh Parts
  • OEM High Quality Precision CNC Machining tunxh Parts

OEM High Quality Precision CNC Machining tunxh Parts

  • Gradë:
  • Funksion: fiksimin dhe lidh

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit OEM High Quality Precision CNC Machining tunxh Parts
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shërbim

Shërbim reagimi i ngrohtë dhe i shpejtë i ofruar nga Ekipi profesional i Shitjeve të Eksportit me përvojë shumë vjeçare

në trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Produkte Trego

OEM High Quality Precision CNC Machining tunxh Parts


Paketimi Detaje

FAQ
Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi furnizues të specializuara të pajisjeve, mund të ofrojë çmimin më të mirë.Q2: Sa kohë mund të presin për të marrë mostrën Customized?
A: Pasi ta paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është ekzistuese në
Fabrika jonë, mostrat do të jetë gati në 10-15 ditë pune;

Q3: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë juaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
Nëse ju vetëm nevojë për një mostër që kemi në magazinë tonë, ne do të sigurojë që ju të mostrës për të lira,
aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur.

Q4: Si mund të marr çmimi i produktit tuaj?
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
1.Size drawing ( if you have no drawing, please tell us your products detail size and send
us your picture.)
2.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 3.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
4.Hardness
kthim