86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Alumini OEM Fabrikuar pjesët alumini machining CNC
  • OEM Aluminum Fabricated Aluminum Parts CNC Machining for sale
  • OEM Aluminum Fabricated Aluminum Parts CNC Machining for sale
  • OEM Aluminum Fabricated Aluminum Parts CNC Machining for sale
  • Alumini OEM Fabrikuar pjesët alumini machining CNC
  • Alumini OEM Fabrikuar pjesët alumini machining CNC
  • Alumini OEM Fabrikuar pjesët alumini machining CNC
  • Alumini OEM Fabrikuar pjesët alumini machining CNC

Alumini OEM Fabrikuar pjesët alumini machining CNC

  • Gradë:
  • T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit CNC alumini OEM përpunimit dhe CNC pjesë kthese dhe pjesët CNC mulliri
2 material Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj
Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59),
C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj.

Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj
3 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 trajtim të veçantë trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel,
Zink, kallaj, krom, plating argjendi etj.

Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
6 specifikimet madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
7 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30%
depozitoni paraprakisht, bilancin 70% para dërgesës
8 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
9 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
10 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
Si kërkesën tuaj
PRODUKTET E SHTYPIT

Produkte Trego

Alumini OEM Fabrikuar pjesët alumini machining CNC

Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

Rast studimi

CNC kthese pjesë për sektorët e tregut

Gjatë viteve të fundit 10, ne kishim mbajtur marrjen e re dhe të lartë saktësi CNC makina torno për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë në krye të ndryshme duke siguruar saktësi të lartë, pjesë këmbimi të cilësisë për industritë e tyre në drejtim të rrymës. Ata zgjedhin APPORO si mirë CNC prodhuesit e tyre të shërbimit të përpunimit dhe të përsëritur të bashkëpunojnë me ne për shumë vitet e fundit.Aftësitë tona të kthyer CNC
Lidhur me kapacitet prodhimi prej CNC torno machined pjesë të cilat janë fjalë për fjalë me linear pamjen. Kur machining CNC, shufra materiale të papërpunuara (bërë zakonisht prej metali apo plastike) është e rradhës me RPM të lartë. Një mjet prerja përshkohet përgjatë X, Y apo aksi Z e levizjes për prodhimin e dimensione të sakta. CNC bosht kthese është një prej pjesëve të këmbimit më parë, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printer multi-funksion, skaner, ngarje bosht për transmetimin çift rrotullues, etj, aliazh çeliku me rastin e thekur ose carburizing për më mirë të veshur rezistenca mund të plotësojnë kërkesën e qëllimit të transmetimit të lartë çift rrotullues.

Lëndë e parë për kthimin CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu të mirë përjetojnë me CNC kthese prodhimit vidë. Customized slotted kokë set vidhos me fund të sheshtë për metër elektronike të ardhurave, gjobë apo me qëllim të rregullimit të trashë. Material shkonin nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu përvojë edhe me machining përshtatur vidë CNC machined bërë nga aliazh titani për të përmbushur rezistencë të lartë korrozioni, të lartë të forca-të-dendësi kërkesat ratio.

Pjesë rrotulluese CNC Pjesë Titanium
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të sakta dhe të besueshme përpunimit në CNC kthese pjesë titan. Prerje parametrat dhe prerja fluide kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në machining pjesë bërë nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga hapësirës ajrore, instrument mjekësor, pajisje biomjekësore, bioteknologjia dhe bioengineering apo edhe kiminë analitike industri. Ne mund të parashikojnë se kërkesa e tregut e titan kthyer pjesëve është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo është për shkak se vetëm aliazh titani mund të plotësojnë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, aliazh titani pjesë kthyer janë përdorur gjerësisht në të gjithë bota në shumë nga mjediset më të ashpër, të tilla si ushtarake, hapësirës ajrore, industritë e naftës, ose sipër dhe subsea, tunneling, minierave, ndërtimit dhe industrisë bujqësore, ku ata janë subjekt i abuzimit fizik si dhe ekspozimit ndaj pluhurit, ujë i kripur etj

Më në fund, në APPORO, ne përdorim makina të fuqishme torno 4-aksesh CNC për prodhimin e pjesëve të përpunuara CNC. Jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë zyrtare për më shumë njohuri në lidhje me aftësinë tonë të prodhimit CNC dhe të na dërgoni kërkesë për rishikim falas të projektit.

Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE
"1 、 Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, hetimi juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh."
"2 range Gama e prodhimit: Shërbimi AD / CAM, injeksion plastik ekspert, përpunim metali, përfundimi, trajtimi i nxehtësisë, plating sipërfaqësor, testimi dhe paketimi i QC."
"3 service Shërbimi pas shitjes - ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjes."

DETAJË SHIPPING
1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave.
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.


Aplikacion

aftësinë tonë
1 、 Maildo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orësh
Skedarët 2、3D dhe skedarët CAD janë të disponueshme.
3 、 Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes
4 、 MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetime të mëtejshme.
5 distribution Shpërndarja e klientëve: SH.B.A., Australi, Kanada, Franceze, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
6 、 OEM Standarde të ndryshme të zgjedhjes suaj "

kthim