Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Nut Bolt Manufacturing Machinery Price
  • Nut Bolt Prodhim Makineri çmimi i shitjes
  • Nut Bolt Prodhim Makineri çmimi i shitjes
  • Nut Bolt Manufacturing Machinery Price
  • Nut Bolt Manufacturing Machinery Price
  • Nut Bolt Manufacturing Machinery Price

Nut Bolt Manufacturing Machinery Price

  • Gradë:
  • Anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Techinacal Data e Nut Bolt makineri prodhuese Çmimi Nut dhe mbylle
1 Emri i Produktit Nut Bolt Prodhim Makineri Price Nut And Bolt
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 trajtim të veçantë

Trajtim sipërfaqësor: Polishing, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,

Argjendi plating Trajtimi etc.Heat: Point forcim, shuarje

forcim

6 Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,

70% bilancit para se të dërgesës

7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
9 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte trego

Piktura Display i Nut Bolt makineri prodhuese Çmimi Nut dhe mbylle

Na kontaktoni

Pse të zgjidhni na?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM programimit software.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!

kthim