Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
 • Heshta e pa-standardizuar e CNC-së për përpunim
 • Jo-standarde CNC Machining Thread Heshta për shitje
 • Jo-standarde CNC Machining Thread Heshta për shitje
 • Jo-standarde CNC Machining Thread Heshta për shitje
 • Heshta e pa-standardizuar e CNC-së për përpunim
 • Heshta e pa-standardizuar e CNC-së për përpunim
 • Heshta e pa-standardizuar e CNC-së për përpunim
 • Heshta e pa-standardizuar e CNC-së për përpunim

Heshta e pa-standardizuar e CNC-së për përpunim

 • Gradë:
 • Machines prodhimit:

  Machine drejtues, Threading Machine, CNC milling & kthese Machine, Përgjithshëm mulliri & Turning Machine, bluarje Machine.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

material Alumini, bakri, tunxh, çelik, Steel, Hekuri, Alloy, zink etj
Makineri të prodhimit Kreu Machine, filetim Machine, CNC mulliri & Turning Machine,
General Milling & Turning Machine, bluarje Machine.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
trajtim të veçantë trajtimi sipërfaqësor: Lustrim; anodize; nikel, zink, kutie, Chrome, argjendi Plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje Forcim
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% Depozitave paraprakisht, 70% Bilanci para se të dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

Custom Made Aluminum Parts CNC Machining Thread Shaft


Paketimi Detaje

PSE ZGJIDHNI SHBA?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.

• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM programimit software.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!
kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!