Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • New vida prodhojnë dhe fasteners
  • New vida prodhojnë dhe fasteners për shitje
  • New vida prodhojnë dhe fasteners për shitje
  • New vida prodhojnë dhe fasteners
  • New vida prodhojnë dhe fasteners
  • New vida prodhojnë dhe fasteners

New vida prodhojnë dhe fasteners

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit New vida prodhojnë dhe fasteners
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm
4 Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

informacione të prodhimit

9 gamë të prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, makine montim dhe hardware pjesë
10 Makineri të prodhimit

Citizen lathes përbërë / Taiwan Centerless bluarje / makina Taiwan Yu Qing Plane rëndë

makina / Toyoda CNC rëndë makine / makina Miyano mulliri / makina Brother CNC /

Sunnen makina honing / prerjes tela dhe fije makina kodrina etj

11 pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

Produkte trego

New vida prodhojnë dhe fasteners 's foto, për referencë vetëm


Paketimi Detaje

Detajet e transportit

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.
kthim