Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • New prodhojnë vida thumb i zi
  • New vida prodhojnë black thumb për shitje
  • New vida prodhojnë black thumb për shitje
  • New prodhojnë vida thumb i zi
  • New prodhojnë vida thumb i zi
  • New prodhojnë vida thumb i zi

New prodhojnë vida thumb i zi

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

1 Emri i Produktit New prodhojnë vida thumb i zi
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
8 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
9 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur
10 Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, makinerive, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, pajisjes elektrike, shkrimi,

kompjutera, çelsin e fuqisë, miniaturë çelsin, arkitektura, mall dhe A / V pajisjet,

hardware dhe plastike moulds, pajisje sportive dhe dhurata, dhe më shumë

11 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
12 Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO matëse / mjetet me sistem matjen Video / Tesa Lartësia matës / 0.5um

vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

Produkte trego

PICTURES PRODUKTIN


Paketimi Detaje

SHËRBIMET TONA

1. Ajo që është e produkteve tuaja kryesore?

A: pjesë CNC, pjesë makine CNC, Fasteners, Bolt, arrë, vida, rondele, shufra ndërprerë, vida vetë përgjimi, vida vetë driling, çelik çeliku pjatë, etj

2. Mund të dërgoni me katalog tuaj dhe lista e çmimeve?

A: hardware më shumë se mijëra e produkteve, ajo është me të vërtetë shumë e vështirë për të dërguar të gjithë
katalogun dhe lista e çmimeve për ju. Ju lutem na informoni stilin të interesuar,
ne mund të ofrojë çmimin për ju.
3. Çfarë është koha juaj e ofrimit?

A: Për produktet në magazinë, ne mund të anijeve atë brenda disa ditësh 7 pas marrjes tuaj
pagesës. Për qëllim porosi, rreth ditëve 20-35 pas konfirmuar çdo detaje.

4. Si është cilësia juaj? Dhe çka nëse ne nuk e kënaqur quanlity tuaj?

A: Ne prodhojnë porosinë tuaj rreptësisht nga kërkesën tuaj Nëse cilësia nuk ishte i pranueshëm, ne do të kthejë për ju ..

kthim