Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
 • New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodrat
 • New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodra për shitje
 • New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodra për shitje
 • New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodra për shitje
 • New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodrat
 • New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodrat
 • New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodrat
 • New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodrat

New luaj Toy Hand Spinner me bakër Hand Spinner Lodrat

 • Gradë:
 • Pagesa: T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
  Kushtet e Tregtisë: EXW & FOB ose si për kërkesat e klientit

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit New luaj Toy Hand Spinner Me
Bakrit dorë Spinner Lodrat
material Alumini, bakri, tunxh, çelik,
çeliku, hekur, aliazh, etj
pesha Njësia 87g / pc 88g / copë
Masat 63mm * 27mm * 9.5mm
Duke 606
kohë rradhës tjerr minutë 1-5, me shpejtësi të lartë rradhës në shkallë 360
Spinner Series spinners bronzi, Spinners Stainless çeliku,
spinners alumini

, spinners plastike
trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
OEM OEM, ODM shërbimit janë në dispozicion
Ambalazh qese dhuratë / kuti letre ose customizing

Produkte Trego

Produkte foto

Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

Video Product

Paketimi Detaje

Paketimi & Transporti
Urdhri Trial: pranueshme
Koha Lead: 7-10 ditë pune pas pagesës është konfirmuar
Pagesa: T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
Kushtet e Tregtisë: EXW & FOB ose si për kërkesat e klientit

Shipping:
Nga deti, nga ajri, nga deti-ajri, nga Express (DHL, UPS, FEDEX, TNT, HK pas, China Post, EMS, SF, etj) sipas kërkesave të klientëve dhe politikës doganore klientit.
Ne garantojmë për të dhënë shpërndarjen më ekonomike dhe për të shpëtuar.
OEM & ODM: OEM dizajn, ngjyra OEM, paketë OEM janë shumë të mirëpritur.
QC: Çdo produkt do të 100% kontrollohet para se të dërgesës
Pas-Shërbimet: Ne premtojmë të bëjmë më të mirën tonë për të zgjidhur të gjitha problemet tuaja
Ne jemi prodhues të drejtpërdrejtë duke me cilësi të lartë dhe çmim të ulët.

kthim