Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • New Dizajn Metal Male dhe mbajtësi kompakt femra kyçe
  • New Dizajn Metal Meshkuj dhe femra mbajtësi kompakt kyç për shitje
  • New Dizajn Metal Meshkuj dhe femra mbajtësi kompakt kyç për shitje
  • New Dizajn Metal Meshkuj dhe femra mbajtësi kompakt kyç për shitje
  • New Dizajn Metal Male dhe mbajtësi kompakt femra kyçe
  • New Dizajn Metal Male dhe mbajtësi kompakt femra kyçe
  • New Dizajn Metal Male dhe mbajtësi kompakt femra kyçe
  • New Dizajn Metal Male dhe mbajtësi kompakt femra kyçe

New Dizajn Metal Male dhe mbajtësi kompakt femra kyçe

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri Item New Dizajn Metal Male dhe mbajtësi kompakt femra kyçe
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Artizanatit Temperatura e lartë hedh + electropolishing
Ngjyrë blu
ODM dhe OEM mirëpritur logon tuaj custom
Logo print Laser / mëndafshi-screen
Pesha neto 20.1g
trems pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
Deliverly 10-20 ditë pas konfirmimit rendit.

Produkte Trego

produkteve të përfundojë

Paketimi Detaje

FAQ

Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi furnizues të specializuara të pajisjeve, mund të ofrojë çmimin më të mirë.

Q2: Si për të siguruar që çdo process'squality?
"A: Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti i inspektimit të cilësisë tonë që të siguruar cilësinë e çdo produkt-së."

Q3: Sa kohë mund të presin për të marrë mostrën Customized?
"A: Pasi ju paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është ekzistuese në fabrikën tonë, mostrat do të jetë gati në 10-15 ditë pune;"

Q4: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë juaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
"Nëse ju vetëm nevojë për një mostër që kemi në magazinë tonë, ne do të sigurojë që ju të mostrës për të lira, aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur."

Q5: Si mund të marr çmimi i produktit tuaj?
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produkte të hollësishme dhe të na dërgoni foton tuaj.)"
2.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 3.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
4.Hardness

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!