Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts
  • Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts for sale
  • Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts for sale
  • Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts for sale
  • Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts
  • Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts
  • Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts
  • Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts

Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts

  • Gradë:
  • Kushtet e pagesës: PayPal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanci para marinarë

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit anodizing profesionist pjesë machining CNC alumini
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Motorcycle Metal CNC Machine Brass Part Auto Spare Parts


Paketimi Detaje

1.Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.

2.8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë

3.Carton pesha e: 20-30KGSCarton

4.size: 345 * 255 * 150mm

5.As kërkesën tuaj

Aplikacion

aftësinë tonë
kapacitetet prodhuese

Machines: Qendra për përpunim aks; qendrat CNC kthese, makina vulosje;

Përgjimi makina, Prerje makina;

Lustrim makina, makina sandblasting;

Materiale

Alumini, tunxh, bronzit, bakri, çelik, çeliku / Steel lidhjeve;

Najlon; POM; akrilik; Derlin;

Operacionet e mesme

Anodizing, Black Oxide, Electroplating, Heat Trajtimin;

Larja; bluarje / Polishing; Painting / Pluhur shtresë;

Shërbime të tjera

CAD Mbështetje / CAM, Ndihma Design; Just-in- Koha e dorëzimit; Prototype Services, Low Volume Production;

High Volume Production;

Xhenio, shërbimet e Kuvendit;

Gjatësi madhësia porosi
diametër madhësia porosi
vizatim Software Puna e ngurta, Pro / E, AutoCAD CAM
Inspektim Produktet janë RoHS përputhje;
Test Equipment: CMM, 2.5D projektor, mikrometër, Lartësia matës;
Dimensionet e pjesëve të para, pjesët e mesme dhe pjesët përfundimtare duhet të regjistrohen.

FAQ

Çfarë ka lloje të informacionit që ju duhet për të japin kuotën e tyre?

Nëse keni vizatim ose mostra,pls mos ngurroni të na dërgoni, dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si material, tolerancës, trajtimet sipërfaqësore dhe shuma që ju duhet, etj.

♣ Si funksionon procesi i pagesës?

Kushtet e pagesës janë fleksibile për ne, në përputhje me kushtet specifike. Në përgjithësi ne këshillojmë 30% e depozitave TT, bilanci duhet të paguhet

para se të dërgesës.


Çfarë është moq juaj?

Ne nuk kemi ndonjë kërkesë të veçantë në lidhje me moq.

Si mund ta di statusin e produkteve të mia?

Ne do të ju mbajë postuar për përparimin e çdo të prodhimit si blerjen e materialeve, statusi prodhimit, kohën e dorëzimit, ndjekja

Numri derisa ju PRANUAR produktet.

A mund të më jepni këshilla kur është e nevojshme?

Po, i sigurt. Ne do t'ju japë sugjerim si materiale, dizajn dhe kështu me radhë. Ne gjithashtu mund të ju ndihmojë të bëni vizatimet

e mostrave tuaj dhe pastaj kopjuar mostrat.


kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!