86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC
  • Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC për shitje
  • Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC për shitje
  • Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC për shitje
  • Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC
  • Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC
  • Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC
  • Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC

Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC

  • Gradë:
  • Kushtet e pagesës: Paypal, Western Union, ose 30% bilanc para T / T 70% para anijeve

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit  Pjesë të përpunimit profesional anodizues cnc alumini 
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë ± 0.001mm  ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend 
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Përmasat OEM madhësi të ndryshme të formës në përputhje me kërkesat e klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese plastike e brendshme; Kuti kartoni e jashtme-standarde.
8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë
Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150 mm
Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

Pjesë këmbimi automatike prej bronzi makine me motor CNC

      

Infomacion paketimi

1.Qese plastike e brendshme; Kuti kartoni e jashtme - standarde.

2.8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë

3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGSCarton

4. madhësia: 345 * 255 * 150 mm

5.Si kërkesë juaj

Aplikacion

AFTABSIA JON
Aftësitë Prodhuese

Makineritë: qendrat e përpunimit të boshtit; Qendrat e kthimit CNC; Makina për stampim; 

Makina përgjimi; Makina prerëse; 

Makina për lustrim; makineritë e sandblastimit;

Materiale

Alumini; Tunxh; Bronzi; Bakër; Çelik inox; Lidhjet e çelikut / çelikut; 

Najloni; POM; Akrilik; Derlin;

Operacionet dytësore

Anodizim; Oksid i zi; Plastifikimi; Trajtimi i nxehtësisë; 

Larja e furçave; Bluarje / Lustrim; Pikturë / Veshje pluhuri;

Shërbime shtesë

Mbështetje CAD / CAM; Ndihma e Dizajnit; Dorëzimi vetëm në kohë; Shërbime Prototipi; Prodhimi i vëllimit të ulët; 

Prodhimi i vëllimit të lartë; 

Inxhinieri e kundërt; Shërbimet e Asamblesë;

Gjatësi madhësia e personalizuar
diametër madhësia e personalizuar
Program vizatimi Punë solide, Pro / E, AutoCAD CAM
Inspektim Produktet janë në përputhje me RoHS;
Pajisjet e provës: CMM; Projektor 2.5D; Mikrometër; Matës i lartësisë;
Dimensionet e pjesëve të para, pjesëve të mesme dhe pjesëve përfundimtare duhet të regjistrohen.

 

FAQ

♣ Cilat janë informacionet që ju duhen për vlerësim?

Nëse keni vizatim ose mostra,pls mos ngurroni të na dërgoni dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si materiali, toleranca, trajtimet sipërfaqësore dhe sasia që ju nevojitet, etj.

 

♣ Si funksionon procesi i pagesës?

Kushtet e pagesës janë fleksibile për ne në përputhje me kushtet specifike. Në përgjithësi ne këshillojmë 30% depozitë TT, bilanci të paguhet 

para dërgesës. 


 Cili është MOQ juaj?

Ne nuk kemi ndonjë kërkesë të veçantë në lidhje me MOQ. 

  

♣ Si mund ta njoh statusin e produkteve të mia?

Ne do t'ju mbajmë të afishuar për çdo përparim të prodhimit si blerja e materialit, statusi i prodhimit, koha e dorëzimit, gjurmimi

numrin derisa të merrni produktet. 

 

A mund të më jepni këshilla kur është e nevojshme?

Po sigurisht. ne do t'ju japim sugjerime si materiali, dizajni etj. Ne gjithashtu mund t'ju ndihmojmë të bëni vizatimet 

të mostrave tuaja dhe pastaj kopjoni mostrat. 

 


kthim