Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Mass bronzi prodhimit pjesë CNC
  • Prodhimi pjesë bronzi masive CNC për shitje
  • Prodhimi pjesë bronzi masive CNC për shitje
  • Mass bronzi prodhimit pjesë CNC
  • Mass bronzi prodhimit pjesë CNC
  • Mass bronzi prodhimit pjesë CNC

Mass bronzi prodhimit pjesë CNC

  • Gradë:
  • Pikturë, lustrim, shtypje mëndafshi, anodizing, electroplating, etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Specifikimet e produktit

Emri i artikullit Mass bronzi prodhimit pjesë CNC
Markë Yuanming Model Tregtisë Co, Ltd
Product Feature CNC pjesë machining bronzi
CNC Madhësia max Jo Madhësia max, por më e madhe
3D Madhësia printer max 580mm x 580mm x 360mm
Tolerancë +/- 0.05mm
material Available

Plastike: ABS, PMMA, PC, PP, POM, PA, silic, gome Metal: alumini,

bakër, tunxh, çelik inox, metal fletë

shpejta proceset dispozicion projektimit prototyping Prototype dizajni Prototype
machining CNC precision
SLA / SLS 3D printer prototyping
Silicone Rubber Mold dhe vakum Kallëp
RIM (reaksion injeksion derdhur)
Fletë metalike fabrikim
prodhim myk
Sipërfaqja e mbarimit Pikturë, lustrim, shtypje mëndafshi, anodizing, electroplating, etj
Kohë për dorëzim ditë 3-15 zakonisht, dhe mund të diskutohet mbi sasinë
Paketim kuti kartoni, rasti druri apo siç specifikohet

aftësive të prodhimit

udhëzues Gringding
broaching
CNC multi aks
kthese prodhimit
Prodhimi CNC kthese


Kthese Prototyping
Automic
CNC torno kthese
Prototyping
prototyping CNC


mulliri Shpim
mulliri CNC
mulliri prodhimit
Thread punë mulliri
prodhimit gear prodhimit

Produkte trego

BRASS MASS PRODHIMI CNC PJESË PICTURES


Paketimi Detaje

PSE ZGJIDHNI ue?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM programimit software.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!

waitting JU

Hellow, kjo është Jesun, ne e specializuar në shërbim me porosi të pjesëve makine CNC dhe pajisje të tjera për ju.
Ju lutem na kontaktoni si më poshtë:

TEL .: FAX: 86-0769-83315100 Email:[Email mbrojtur]


kthim