Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts
  • Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts for sale
  • Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts for sale
  • Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts for sale
  • Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts
  • Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts
  • Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts
  • Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts

Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts

  • Gradë:
  • Customizing: Në qoftë se nuk kanë se çfarë ju duhet, ne mund të me porosi sipas kërkesave tuaja

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Prodhim High Precision porosi
alumini Pjesë rrotulluese CNC pjesëve 3d pjesë printer
material Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj
Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi C36000 (C26800) C37700 (HPb59)
C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj

Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj
Ne të trajtojë shumë lloj tjetër të materialeve.
Ju lutem na kontaktoni nëse materiali juaj kërkohet nuk është e listuara më sipër.
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Lustrim;
Anodize, nikel, zink, kallaj, krom, plating Silver

Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Manufacturing High Precision Custom Aluminum CNC Turning Parts 3D Printer Parts

Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE
Më të Rejat Product, Best Quality, Best Service

Customizing: Në qoftë se nuk kanë se çfarë ju duhet, ne mund të me porosi sipas kërkesave tuaja

"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës. "

"Pas shërbimit të shitjes:
ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes. "

Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours

3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.

MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

Aplikacion

FEATURE e printerit
"Pjesë 1.Precision Cnc në mënyrë rigoroze sipas vizatimit konsumatorit, paketim dhe kërkesa të cilësisë
2.Tolerance: mund të mbahen në +/- 0.01mm
3.The më të avancuara CMM inspektori për të siguruar cilësinë
4.Fluent me shkrim dhe me gojë English. Fast Quote në orë 6.
inxhinierë të teknologjisë 5.Experienced dhe punëtorë të trajnuar mirë
6.Fast dhe shpërndarjen në kohë. Shpejtësi dhe të shërbimit profesional
7.Give konsumatorëve sugjerim profesional, ndërsa në procesin e hartimit të konsumatorëve për të kursyer
shpenzimet.
8.Customers mund të përdorni PayPal dhe platformë tjetër të pagesave në internet të paguajnë një sasi të vogël të mostrës
lirë për të shkurtuar kohën e prodhimit mostër
Sigurimi 9.Quality në përputhje me ISO9001: 2008

"

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!