86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Prodhimi i pjesëve kthyese të aluminit me porosi me precizion të lartë, pjesë të printerit 3D
  • Prodhimi i pjesëve të kthyera të printerit 3D të aluminit me porosi me precizion të lartë për shitje
  • Prodhimi i pjesëve të kthyera të printerit 3D të aluminit me porosi me precizion të lartë për shitje
  • Prodhimi i pjesëve të kthyera të printerit 3D të aluminit me porosi me precizion të lartë për shitje
  • Prodhimi i pjesëve kthyese të aluminit me porosi me precizion të lartë, pjesë të printerit 3D
  • Prodhimi i pjesëve kthyese të aluminit me porosi me precizion të lartë, pjesë të printerit 3D
  • Prodhimi i pjesëve kthyese të aluminit me porosi me precizion të lartë, pjesë të printerit 3D
  • Prodhimi i pjesëve kthyese të aluminit me porosi me precizion të lartë, pjesë të printerit 3D

Prodhimi i pjesëve kthyese të aluminit me porosi me precizion të lartë, pjesë të printerit 3D

  • Gradë:
  • Përshtatja: Nëse nuk keni atë që ju nevojitet, ne mund të bëjmë me porosi sipas kërkesave tuaja

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Prodhimi me porosi me precizion të lartë
Pjesë kthyese alumini cnc Pjesë printeri 3d
material Çelik inox: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj.
Çeliku: # 45, # 20, Q235 etj. 
Alumini: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj. 
Tunxh: C36000 (C26800), C37700 (HPb59),
C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj.  

Titanium: TI-6AL-4V etj. 
Plastika: Teflon, Delrin, Acetal, Polietileni, PVC etj. 
Ne trajtojmë shumë lloje të tjera materialesh.
Ju lutemi na kontaktoni nëse materiali juaj i kërkuar nuk është i shënuar më sipër.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim;
Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend 

Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Përmasat OEM madhësi të ndryshme të formës në përputhje me kërkesat e klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

Prodhimi i pjesëve kthyese të aluminit me porosi me precizion të lartë, pjesë të printerit 3D

      

Infomacion paketimi

SHËRBIMI YNE    
Produkti më i ri, cilësia më e mirë, shërbimi më i mirë    
    
Përshtatja: Nëse nuk keni atë që ju nevojitet, ne mund të bëjmë me porosi sipas kërkesave tuaja    
    
"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.
2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës. "    
    
"Shërbimi pas shitjes:
ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjeve ".    
    
Çdo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orëve    
    
Skedarët 3D dhe Skedarët CAD janë në dispozicion.    
    
MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.    
    
Shpërndarja e klientëve: SH.B.A., Australia, Kanada, Frëngjishtja, Gjermania, Japonia dhe e gjithë bota.    

Aplikacion

TIPARI I PRINTERIT    
"1. Pjesët precize Cnc në mënyrë rigoroze sipas vizatimit, paketimit dhe kërkesës së cilësisë së klientit
2. Toleranca: Mund të mbahet në +/- 0.01 mm
3. Inspektori më i përparuar i CMM për të siguruar cilësinë
4. Anglisht i rrjedhshëm me shkrim dhe me gojë. Citim i shpejtë për 6 orë.
5. Inxhinierë me përvojë të teknologjisë dhe punëtorë të trajnuar mirë
6. Dorëzimi i shpejtë dhe me kohë. Shërbim shpejt dhe profesional
7. Jepni sugjerim profesional të klientit ndërsa jeni në procesin e dizajnimit të klientit për të kursyer  
  shpenzimet.
8. Klientët mund të përdorin PAYPAL dhe platformë tjetër të pagesave në internet për të paguar një sasi të vogël të mostrës
  falas për të shkurtuar kohën e prodhimit të mostrës
9. Sigurimi i cilësisë në përputhje me ISO9001: 2008

"    

kthim