86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shtëpi Brew

Home » Pjesë ndërrimi » Pjesë metalike » Shtëpi Brew

  • Mill Manual për Prerjen e Mullirit të Millit 2 Mill Mill
  • Manual Barley Crusher Mill for Grains Mill 2 Roller Malt Mill for sale
  • Manual Barley Crusher Mill for Grains Mill 2 Roller Malt Mill for sale
  • Manual Barley Crusher Mill for Grains Mill 2 Roller Malt Mill for sale
  • Mill Manual për Prerjen e Mullirit të Millit 2 Mill Mill
  • Mill Manual për Prerjen e Mullirit të Millit 2 Mill Mill
  • Mill Manual për Prerjen e Mullirit të Millit 2 Mill Mill
  • Mill Manual për Prerjen e Mullirit të Millit 2 Mill Mill

Mill Manual për Prerjen e Mullirit të Millit 2 Mill Mill

  • Gradë:
  • Crusher elbi është projektuar për mulliri kokrra të ndryshme dhe duke e bërë birrë birrë ose kafe në shtëpi, jo të përshtatshme për misër, ajo është një mjet i dobishëm në shtëpi

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

E përkryer për: Mulliri kokrra të ndryshme dhe bërja birrë ose kafe e përgatitur në shtëpi

Rrotullues çeliku inox & grumbull alumini

Roletë të rregullueshëm në të dy skajet për të dhënë shtypje uniforme

Lloji: manuali

Sasia e rrotullave: 2

Diametri i rrotullës: 6''x1.5''

Gama e rregullueshme e rrotullimit: 0 - 0.065 "

Materiali i hipës: Alumini

Materiali rrotullues: 304 çelik inox

Kapaciteti i hopit: 11 bs (5 kg)

Udhëzim: siguroni video

Logo: në dispozicion

MOQ: 100PCS

Produkte Trego

Mill Manual për Prerjen e Mullirit të Millit 2 Mill Mill

Paketimi Detaje

Packing of Grains Mill :


1. Shkumë e brendshme-PE; Kutia e kartonit të jashtëm-standard.

2. 0 shkumë PE shkumë në një kuti kartoni, pastaj 16 kartona në një paletë

3.Carton Pesha bruto: 30KGS

Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm

5.As kërkesën tuaj

Aplikacion

kthim