86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

  • Vidhos Mashkull dhe Femra për Libër
  • Male and Female Screw for Book for sale
  • Male and Female Screw for Book for sale
  • Male and Female Screw for Book for sale
  • Vidhos Mashkull dhe Femra për Libër
  • Vidhos Mashkull dhe Femra për Libër
  • Vidhos Mashkull dhe Femra për Libër
  • Vidhos Mashkull dhe Femra për Libër

Vidhos Mashkull dhe Femra për Libër

  • Gradë:
  • Flat, Lidhja, Oval, Pan, Round, Button, gjashtëkëndësh, demet, etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Vida të dobishme mashkull dhe femër për dorezat e dyerve
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 Artwork CNC, rrotulluese CNC, bluarje CNC
6 vidhos lloje kokë Flat, Lidhja, Oval, Pan, Round, Button, gjashtëkëndësh, demet, etj
7 trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
8 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
10 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
11 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

Paketimi Detaje

blerja Guides

1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
4.you janë të kënaqur me dizajnin tonë.
5.we bëjnë mostër dhe e dërgoi atë për ju.
6.Ju vendosni një porosi për ne dhe na paguani 30% ose 50% depozitë. 7.Ne fillojmë të bëjmë produktet.
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi.


kthim