Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Made in Mashkull Kinë alumini dhe vidhos femra me logo
  • Made in Mashkull Kinë alumini dhe vidhos femra me logo për shitje
  • Made in Mashkull Kinë alumini dhe vidhos femra me logo për shitje
  • Made in Mashkull Kinë alumini dhe vidhos femra me logo
  • Made in Mashkull Kinë alumini dhe vidhos femra me logo
  • Made in Mashkull Kinë alumini dhe vidhos femra me logo

Made in Mashkull Kinë alumini dhe vidhos femra me logo

  • Gradë:
  • nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
    mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Made in Mashkull Kinë alumini dhe vidhos femra me logo
2 material

Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj
Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj

Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj

34 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
5 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
6 trajtim të veçantë Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
7 specifikimet madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
8 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
10 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
11 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

"1, Përgjigje:. Menaxheri ynë tregtar është orë 24 online, hetim juaj do të jetë përgjigje brenda orëve 6 sepse ka ndoshta disa kohë dallimi në mes nesh"
"2, varg e prodhimit:. Shërbimi AD / CAM, ekspert injeksion plastike, të përpunimit të metaleve, të përfundojë, trajtimi i ngrohjes, sipërfaqja plating, testimi QC dhe paketim"
"3, pas shërbimit të shitjes: ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes."

DETAJË SHIPPING

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave.
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.
kthim