Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Made në Kinë 606 duke Hand Spinner
  • Made në Kinë 606 duke Hand Spinner për shitje
  • Made në Kinë 606 duke Hand Spinner për shitje
  • Made në Kinë 606 duke Hand Spinner për shitje
  • Made në Kinë 606 duke Hand Spinner
  • Made në Kinë 606 duke Hand Spinner
  • Made në Kinë 606 duke Hand Spinner
  • Made në Kinë 606 duke Hand Spinner

Made në Kinë 606 duke Hand Spinner

  • Gradë:
  • ne kemi zhvilluar një vegël shumë interesante Spinner, të cilat mund të ju ndihmojë të lehtë për të marrë atë të ose të zvogëlojë Ankthi, nervor dhe i mërzitshëm.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

1 Emri i Produktit Made në Kinë 606 duke Hand Spinner
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
4 pesha Njësia 88g
5 Masat 63mm * 27mm * 9.5mm
6 Duke 606
7 kohë rradhës tjerr 3-5minute
8 Spinner Series spinners bronzi, Spinners Stainless Steel, Spinners alumini
, spinners plastike
9 trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
10 Kushtet e pagesës T / T, L / C, PayPal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
11 OEM OEM, ODM shërbimit janë në dispozicion
12 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
13 Ambalazh qese dhuratë / kuti letre ose customizing

Produkte trego

Made in China 606 qeramike duke mbajtur Hand Spinner

FAQ

♦ 1. Kur mund të merrni çmimin?

Ne zakonisht japin kuotën brenda orëve 24 pasi të kemi marrë tuaj inquiry.If ju janë shumë urgjente, pls na telefononi ose na tregoni në email tuaj në mënyrë që ne do të konsiderojmë prioritet tuaj hetim.

♦ 2. Si mund të merrni një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?

Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë. Ne do të sigurojë që ju të mostrës për të lira, aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur.

♦ 3.How kohë mund të presin për të marrë mostrën?

Pasi ju paguani akuzat mostër (nëse ka) dhe të na dërgoni konfirmuar vizatimet, mostra do të jetë gati për dërgimin në 3-7 ditëve të punës. Mostrat do të dërgohet tek ju nëpërmjet DHL, FedEx, UPS, TNT ose EMS. Ajo duhet të mbërrijë në ditë pune 3-5. ju mund të përdorni llogarinë tuaj shprehimisht ose na parapaguajë qoftë se ju nuk keni ndonjë llogari.

♦ 4.What lidhje me kohën kryesor për prodhimin në masë?

Sinqerisht, kjo varet nga sasia e rendit. Normalisht, 15 ditë për ditë 20 pas depozitimit tuaj, nëse nuk ka përpunim mekanik nevojshme.

kthim