86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Pjesë lineare të mikro CNC kthejnë pjesët CNC Mill Alu CNC për robot
  • Mikro CNC lineare Kthejeni Pjesët CNC Mill Alu CNC për shitje
  • Mikro CNC lineare Kthejeni Pjesët CNC Mill Alu CNC për shitje
  • Mikro CNC lineare Kthejeni Pjesët CNC Mill Alu CNC për shitje
  • Pjesë lineare të mikro CNC kthejnë pjesët CNC Mill Alu CNC për robot
  • Pjesë lineare të mikro CNC kthejnë pjesët CNC Mill Alu CNC për robot
  • Pjesë lineare të mikro CNC kthejnë pjesët CNC Mill Alu CNC për robot
  • Pjesë lineare të mikro CNC kthejnë pjesët CNC Mill Alu CNC për robot

Pjesë lineare të mikro CNC kthejnë pjesët CNC Mill Alu CNC për robot

  • Gradë:
  • Një dizajn dhe logon me porosi Linear Micro CNC Turn Mill Alu CNC Parts for Robot

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

Pjesë Cnc Ktheni Mill

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

* lustrim* Anodizing* Sand prish

Mostrat

mostër në dispozicion

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

T / T; Paypal; Payoneer, 30% depozitë dhe bilanc para dërgimit.

Produkte Trego

Pjesë lineare të mikro CNC kthejnë pjesët CNC Mill Alu CNC për robot

Paketimi Detaje

Paketimi Infomacioni i Pjesë Cnc Ktheni Mill

Paketimi i qeseve 1.Bubble + Kartoni

Paketa e Kualifikuar në dispozicion


Na kontaktoni

Hardware Jiesheng (Jeasnn) është një fabrikë, ofron zgjidhje për pjesët e ndriçimit me porosi. Lini një mesazh : kontaktoni tani

Mësoni më shumë detaje rreth zgjidhjeve të ndriçimit, ju lutemi na dërgoni mesazhin tuaj.


Kontakti: Lisa.Lee

email:[Email mbrojtur]
Tel: + 86-769-83315100
Skype: hongxin0713
Wechat: 0086 13546906866
Shtoni: No.39 Rruga Jingfu West, Fshati Yangkengtang, Dalang Town, Dongguan, Guangdong, Kinë
kthim