Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • LED Light Keys Organizer Me hapës shishe
  • LED Light Keys Organizer Me hapës shishe për shitje
  • LED Light Keys Organizer Me hapës shishe për shitje
  • LED Light Keys Organizer Me hapës shishe për shitje
  • LED Light Keys Organizer Me hapës shishe
  • LED Light Keys Organizer Me hapës shishe
  • LED Light Keys Organizer Me hapës shishe
  • LED Light Keys Organizer Me hapës shishe

LED Light Keys Organizer Me hapës shishe

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri Item LED Light Keys Organizer Me hapës shishe
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Artizanatit Temperatura e lartë hedh + electropolishing
Ngjyrë blu
ODM mirëpritur logon tuaj custom
Logo print Laser / mëndafshi-screen
Pesha neto 20.1g
trems pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
Deliverly 10-20 ditë pas konfirmimit rendit.

Produkte Trego

produkteve të përfundojë


Paketimi Detaje

TIPS blerës

Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produkte të hollësishme dhe të na dërgoni foton tuaj.)"
2.Material (alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj)
3.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 4.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
5.Hardness
6.Packing Term

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!