86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë metalike

Fillimi » Produkte » Pjesë metalike

  • Organizues i Çelësave LED të Lehta me Hapësin e Shisheve
  • Shitet Organizuesi i Çelësave Drita LED me Hapësin e Shisheve
  • Shitet Organizuesi i Çelësave Drita LED me Hapësin e Shisheve
  • Shitet Organizuesi i Çelësave Drita LED me Hapësin e Shisheve
  • Organizues i Çelësave LED të Lehta me Hapësin e Shisheve
  • Organizues i Çelësave LED të Lehta me Hapësin e Shisheve
  • Organizues i Çelësave LED të Lehta me Hapësin e Shisheve
  • Organizues i Çelësave LED të Lehta me Hapësin e Shisheve

Organizues i Çelësave LED të Lehta me Hapësin e Shisheve

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Product Information

Emri i sendit Organizues i Çelësave LED të Lehta me Hapësin e Shisheve
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Artizanatit  Hedhje me temperaturë të lartë + elektropolim
Ngjyra blu
ODM mirëpresim logon tuaj të personalizuar
Printo logon ekran lazer / mëndafshi
Pesha neto 20.1g
Tremujat e pagesave T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc para dërgesës
Dorëzueshëm 10-20 ditë pas konfirmimit të porosisë.

Trego Produktet

Mbaro produktet

     

Infomacion paketimi

KIPSSHILLA T B Blerësit

Para Vlerësimit, ju lutemi na ndihmoni të dimë, si më poshtë:    
"1. Vizatimi me madhësi (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajit të produkteve tuaja dhe na dërgoni foton tuaj.)"    
2. Materiali (alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.)    
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ-në tonë çmimi do të jetë më i mirë)    
4. Trajtimi sipërfaqësor (Lustrim; Anodizim; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.)    
5. Ngurtësia     
6. Afati i paketimit     

kthim