Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]cncmachingparts.com
flamur
  • LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe
  • LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe për shitje
  • LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe për shitje
  • LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe për shitje
  • LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe
  • LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe
  • LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe
  • LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe

LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe

  • Gradë:
  • Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Përshkrimi i produktit të lartë Precition pjesë bronzi machining CNC

1 Emri i Produktit LED Light Keys Organizer Compact mbajtës kryesore me hapës shishe
2 material çelik i pandryshkshëm
3 Masat 88mm gjatësi trashësi x 16mm
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Pesha neto 20.1g
6 Ambalazh Polybag / flluskë paketim / ose si kërkon tuaj.
7 ngjyrë argjendi, e zezë, e kuqe, të purpurt, blu
8 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

Produkte Trego

fotografitë e produktit


Paketimi Detaje

Procesi i inspektimit i lartë Precition pjesë bronzi machining CNC

Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:

1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.

2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.

3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

Aftësitë tona:

1, Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 6 Hours

2, 3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.

3, Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

4, MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

5, shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

6, OEM standardet e ndryshme të zgjedhjes suaj

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!